2737
2734

سلام عزیزم. بله من تجربه شو دارم. شروعش با یه استرس بود. زمانی که غذا می خوردم یا آب، موقتا برطرف میشد اما دوباره بر می گشت. با دارو برطرف شد. اما دوره ی درمانش طولانی هست و خیلی زود به دارو جواب نمی ده. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عزیزم. بله من تجربه شو دارم. شروعش با یه استرس بود. زمانی که غذا می خوردم یا آب، موقتا برطرف می ...

خیلی عصبی شدم کلافه یادت هست که چه دارویی گرفتی.. منم توی سه ماه اخیر خیلی استرس داشتم و توی همین ۳ ماه اومد. البته من آلمانم و شاید ۵ تا دکتر رفتم هر کی یه چی گفته آندوسکوپی کردم اما هیچی نبود. الان نمیدونم پیش چه دکتری برم کلا و جه دارویی بگیرم. خیلی افسردم کرده

برای منم اینطوری که فقط وقتی دارم غذا میخورم احساسش نمیکنم یا خیلی کم احساس میکنم. اما همین که دیگه چیزی نمیخورم هست. اما اینجا والا هیچ دکتری کمکم نکرده یا حتی نگفته میتونه این باشه. خودم از روی علایمش متوجه شدم. اما الان نمیدونم پیش کی برم و چه دارویی باید بگیرم

خیلی عصبی شدم کلافه یادت هست که چه دارویی گرفتی.. منم توی سه ماه اخیر خیلی استرس داشتم و توی همین ۳ ...

عزیزم این قضیه برای ۳ سال پیش هست. یادم نمیاد چه داروهایی مصرف کردم. دقیقا این مشکل در اثر استرس به وجود میاد. سعی کن استرس رو از خودت دور کنی. البته می دونم گفتنش آسونه. من هم راستش با دارو خیلی زود نتیجه نگرفتم. شاید دو هفته بعد مصرف داروها خوب شدم. من پیش فوق تخصص گوارش رفتم. 

2738
عزیزم این قضیه برای ۳ سال پیش هست. یادم نمیاد چه داروهایی مصرف کردم. دقیقا این مشکل در اثر استرس به ...

اخه واقعا الان هیچ استرسی جز خود این مشکل ندارم چون نمیشناسمش ازش میترسم. دوهفته هم خیلی خوب باز من ۳ ماه اینطوریم و واقعا دیگه دارم دیوونه میشم

عزیزم برای منم شروعش با استرس بود. بعدش دقیقا مثل شما اگر استرسی هم داشتم بابت مشکل پیش اومده بود.. منم از زمانی که دارو مصرف کردم دو هفته طول کشید تا خوب شدم . وگرنه قبلش یه ماهی طول کشید تا دکتر رفتم و تشخیص دادند مشکلم رو.

سلام منم مدتیه این مشکلو پیدا کردم.بعد از استرسهایی ک بخاطر بیماری موقتی پدرم داشتم.

دکتر رفتم فایده نداشت فقط یکم از فشار افتاد.

اما میگن تو طب هومیوپاتی خوب میشه.من میخام مراجعه کنم .

اخه واقعا الان هیچ استرسی جز خود این مشکل ندارم چون نمیشناسمش ازش میترسم. دوهفته هم خیلی خوب باز من ...

منم هشت ماهه اینجورم خیلی میترسم آندوسکوپی سونو از گردن ازمایش و همه چی انجام دادم نمیدونم با کلی دارو بازم خوب نشدم

2706