2737
2739

سلام دوستان.من شاغلم.پسرم الان هجده ماهه هست .خیلی ناراحتم خیلی

پسرم هر ماهی یا دو ماهی یبار سرمای شدید میخوره یا سرما خوردگی و همراه تب بالا و سرفه وابریزش از چشم و بینی.یا اسهال استفراغ وتب.یک بار هم یک هفته بیمارستان بستری بود.چکار کنم .من که این همه بهداشت رعایت میکنم.

پسرم پرستار داره.

پرستارها خو نمیشه بهشون بگی بالای چشمتون ابرو که میخوان برن سراغ یکی دیگه .میترسم پرستارش رو از دست بدم .با خوبی هم بهش گفتم بهداشت رعایت کنه.به نظر شما چگار کنم که بهداشت پرستار پسرم رو کنترل کنم.اصلا علت بیماری ویروسی چیه میگیره.بچه ام گناه داره توی این سن دیگه دکتر ومطب و آمپول رو میشناسه تا میبنشون گریه میکنه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست عزیز سلام 

بهتره پرستار رو کنترل کنید هر طور که مقدوره متاسفانه وجدان در انسانها مرده ممکنه کوتاهی صورت بگیره و اینم که حتما از نظر سیستم ایمنی فرزندتون رو چک کنید و درمورد بهداشت هم سعی کنید وسواس نداشته باشید که خود بهداشت زیادی هم مشکل سازه و ایمنی بچه رو پایین میاره 

2728

احتمالا ویروس تو بدنش مونده ، بخدا داروها فقط مریضی رو میخوابونن و خشک میکنن دوباره عود میکنه 

یه برنامه غذایی بنویس بگو دکتر داده پرستارم ملزم به رعایتش کن 

برای حداقل دو هفته پسرتو ببند به میوه و ویتامین سی و شیر داغ و ... حتی موقعیم که مریض نیست تا حسابی از جونش دربیاد ...الان که لیمو شیرین نیست نه ؟ پرتقال بگیره بهش بده ، فرنی بده و ...

2738
بالا صفحه ات برو رو پروفایلت  بعد نی نی سایت من  بعد تبادل نظرهایی ک من ایجاد کردم  ...

😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😍😍😍😍😍🤗😍😍😍🤗😍😍😍😍😍😊😊😊😊😊ممنون عزیزم

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 
2706