2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اوووه ما یکی داشتیم میگفت شما تو غذام قرص برنج ریختید میخواید بکشینم یا زنگ میزد به عمه امم اینا الکی میگفت خونه اینا نیاید اینا ایدز دارن یا میگفت شما سرمنو بریدید پوست کاکتوس کشیدید روش کاشتید تو گلدون اینارو خیلی جدی هم میگفت و واقعا اعتقاد داشت که اینجوریه 

مثلا التماس و التماس که واسه پسرم دختر پیدا کنید بریم خاستگاری، بعد که پیدا میکنی و معرفی میکنی، بهت میگه تو از عمد اینو پیدا کردی که این پسره بدبخت بشه! مردم بهمون بخندن همونایی که دخترشونو نگرفتیم مسخره مون‌کنن! واگذارت کردم به امام رضا

منم یادم اومد به حرم امام رضاو کلی گریه کردم

یا اینکه همش میگه شما نقشه تون این بود که من مثلا اتفاق برام بیفته! فلان دعوا رو راه انداختم که جلوشو بگیرم فکر کردین من نمیفهمم!؟ نعععع کووور خوندید!

ولله بلله به مقدسات قسم هیچکی نقشه نکشیده

ولی کی جرئت داره پیشنهاد بده؟

واقعا نیاز به معجزه داره چون این افراد معتقدن دیگران احمقن و خودشون عقل کل. ولی اگر راهشو پیدا کنید تاثیرش بی نظیره

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2706