2410
2553
عنوان

تجربه من((هرکی انتظار میکشه واسه مامان شدن بیاد))

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 25 پست
اون هفت ماهتون علتش چی بود؟ 

نارسایی دهانه رحم

بعدش دارو خوردم

خودش باز شده بود درصورتی که کاری هم‌نمیکردم

گفتن باید سرکلاژ میشدی

ولی سر دخترم سرویکسم خوب بود وعمل نکردن

درشهرماطوفانی بپاست چادرت را محکمتر بگیر،توام با چادرت سرباز زینبی..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم حسرت به دلم،بدون هیچ دلیلی بچه هام واسم نمیمونن😔😔😔😔

ان شاالله یه نی نی ناز خدا بهتون میده

ناامید نشو فقط

2456

سوشین جان خدارو هزارمرتبه شکر که به حاجت دلت رسیدی درک میکنم چقدر سخته خدا به همه زن و شوهرای منتظر نظری کنه بحق شش ماهه حسین منم سال نودو پنج با دارو باردار شدم همه چی خوب پیش میرفت و بعد شش سال خیلی خوشحال بودیم یه روز برام مهمون اومد و من خیلی سرپا بودم شب که رفتم بخوابم کمرم ازدرد داشت نصف میشد صبح رفتم توالت یه لخته دیدم بعدم آبریزش پیدا کردم رفتم بیمارستان گفتند دهانه رحمت شل بوده نفهمیدی نباید کار سنگین میکردی بچه داره دفع میشه دنیا روسرم خراب شد بچه بدون درد دنیا اومد و فوت کرد منو شوهرم داغون شدیم ده ماه بعد دوباره با دارو باردار شدم ولی خارج از رحم بود ودوباره دنیا روسرم خراب شد با آمپول سقط شد الان باز بادارو باردار هستم پنج هفته هنوز نمیدونم جاش خوبه یا نه قلبش تشکیل میشه یا نه اگه خدا بخواد بمونه برام باید سرکلاژ بشم برام دعا کن گلم خیلی دلم گرفته

سوشین جان خدارو هزارمرتبه شکر که به حاجت دلت رسیدی درک میکنم چقدر سخته خدا به همه زن و شوهرای منتظر ...

ان شاالله میمونه

مراقبتهایی که گفتمو انجام بده حتما

2714
عزبزم تو رو خدا واسه شفای پسر منم دعا کن  😢😢😢

ان شاالله بحق شش ماهه که شفای کامل بگیرن عزیز

الانم هرسال روز عاشورا به نیت شش ماهه امام حسین به بچه ها شیر میدم حتی ۵تا دونه ولی ادا میکنم نذرمو

منم دقیقا همین اتفاقا برام افتاد😢😢😢.ولی بارسوم هم نا امید شدم.به نظرت منم نذر علی اصغر امام حسین کنم حاجت روا میشم.دوماه دیگه میخوام اقدام کنم.خسته شدم بخدا

💖همسرم دنیامه💖
من 2سال منتظر بچه م,این کارو امتحان کردم ولی نشد متاسفانه,توکل بخدا,امیدوارم منم ی روز مادر بشم خدا ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1782514/فقط-منتظر-های-نی-نی-بیاااان

سلام اگر نی نی توو دلت نمیاد تاپیک منتظرای نی نی منو بخون!اگر دنبال روابط خوب با پدر و مادر خودت و پدر مادر همسرتی معجزه رو بخون!اگر با شوهرت فسقل مشکل داری معرفی و پایان دعوا ها رو بخون و هر سوالی داشتی من در خدمتم!اگر ویار و بارداری خستت کرده ویار من رو بخون!و ...ویژگی خاص نی نی سایت رو حتما بخون