2726
عنوان

دورهمی حضوری مامانا

| مشاهده متن کامل بحث + 25686 بازدید | 324 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

[QUOTE=66193429]سلام به مامان های گل و مهربون من عضو جدید سایت هستم. میخواستم بدونم کسی مرکز روانشناسی میشناسه که رو ...[/QUO

سلام عزیزم من یه مرکز تخصصی افزایش دقت وتمرکز میشناسم که کارشون واقعا عالیه دخترخواهرم خیلی بی دقتوکم حوصله بود یه دوره اموزشی بردنش اونجا خیلی خیلی خوب شد مشاوره هم دارن توی همه زمینه ها اینم شمارشه 22275312

22302095 مرکز تخصصی افزایش دقت وتمرکز فرزام

[QUOTE=66193429]سلام به مامان های گل و مهربون من عضو جدید سایت هستم. میخواستم بدونم کسی مرکز روانشنا ...

مرسی عزیزم از راهنماییتون حتما تماس میگیرم باهاشون و شرایطشون رو میپرسم فقط اگه شما آدرس سایت هم دارند که به من بدید خیلی ممنون میشم که بتونم اطلاعات مرکزشون و حوزه هایی که فعالیت میکنند رو ببینم خیلی خوب میشه.

[QUOTE=66369973]مرسی عزیزم از راهنماییتون حتما تماس میگیرم باهاشون و شرایطشون رو میپرسم فقط اگه شما آدرس سایت هم دار ...[/QUOTEپ

بله عزیزم ادرس سایتشونم اینه   موسسه پرورش ذهن فرزام

سلام ممنون از دوره همی که تشکیل دادید میخواستم بدونم من با پسر چهار ماهه م می‌تونم تو دوره همی شرکت ...

سلام

اگر فکر می کنید که فرزند 4 ماه تون رو میتونید جایی بذارین، یا دو ساعت با مربی های ما در فضای خانه بازی می مونه، بله تشریف بیارین

تصمیم گیری در این باره به نظر و صلاحدید خودتون بستگی داره

2706