2410
2553
عنوان

دورهمی حضوری مامانا

| مشاهده متن کامل بحث + 25675 بازدید | 324 پست

سلام ممنون از پیشنهادات خوبتون برا ی مامانای شاغل هم خوب میشه فکری کنید . ساعت انتخابیتون دقیقن وسط ساعت کاریه.(اینو از طرف همکارم میگم که دوست داشت دختر 5 سالشو بیاره و بتونه با همسنای دخترش معاشرت کنه)

Trying to have a baby in near future
سلام ممنون از پیشنهادات خوبتون برا ی مامانای شاغل هم خوب میشه فکری کنید . ساعت انتخابیتون دقیقن وسط ...

بله حتما، ایشالا در آینده نزدیک، برنامه های متنوع و متفاوتی خواهیم داشت و زمان و شرایط رو هم طوری انتخاب می کنیم که بتونیم در خدمت مادران شاغل باشیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام چقدرر عاالی من چند بار خانه بازی وارش بردم دخترمو الان این برنامه رو که دیدم خیلی خوشم اومد مخصوصا که هدفمندم هست فضای خوبی که اونجا داره برای اینجور برنامه ها عالیه فقط منتظر هوای خوب بودیم که از حیاط و فضای باز خوبشم لذت ببریم.ممنووون

2720

سلام این دورهمی و تبادل نظر برای تهران است آیا امکان دارد در شهرستانها اهالی نی نی سایت هم دورهمی تشکیل دهند یا خیر ممنون از پاسخگویی 

سلام دوستان میشه واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستید                                     یک بهار یک تابستان یک پاییز و یک زمستان را در پیش داری بعد از این فصلها همه چیز این دنیا تکراری است دخترکم به غیر از مهربانی همیشه مهربان باش مهربانم                                      تیکر یکسالگی دخترم مهرانا است میشه واسه سلامتی خودش و ابجی اش فاطمه دعا کنید ممنون 😢😢😭😭

سلام من بنر دورهمی رو تو خود خانه کودک وارش دیدم  دیروز ک رفته بودیم خیلی خوبه که از این برنامه های اموزشی تفریحی باشه من هم خیالم راحت میشه ک پسرم همراهمه هم میتونم جواب سوالامو بگیرم واقعا ممنون             

سلام این دورهمی و تبادل نظر برای تهران است آیا امکان دارد در شهرستانها اهالی نی نی سایت هم دورهمی تش ...

سلام
ممنون از توجه و همراهیتون
آرزوی قلبی من و همکارانم در نی نی سایت این است که بتونیم روزی این خدمات رو در شهرهای دیگه هم ارائه بدیم
اقدامات خوبی هم شده که به زمان بیشتری نیاز داره

سلام چقدرر عاالی من چند بار خانه بازی وارش بردم دخترمو الان این برنامه رو که دیدم خیلی خوشم اومد مخص ...

باعث افتخار ماست که تونستیم رضایت شما رو جلب کنیم. امیدواریم که در این برنامه هم میزبان شما باشیم.

2714
سلام من بنر دورهمی رو تو خود خانه کودک وارش دیدم  دیروز ک رفته بودیم خیلی خوبه که از این برنامه ...

تشریف بیارین، مربی های ما به بهترین شکل همراه و مراقب پسرتون خواهند بود و شما می تونید با خیال راحت در دورهمی حضور داشته باشین

فقط یه سوال باید جایی ثبت نام انجام بدیم؟

نیازی به ثبت نام نیست

اما اگر قبل از روز دورهمی از حضورتون مطلع بشیم، می تونیم میزبان بهتری برای شما باشیم

اگر افتخار میزبانی شما رو داریم لطفا با شماره های تماس خانه کودک وارش تماس بگیرین و مشخصاتتون رو به ما اعلام کنید.

88616930-88616931

کارشناسانی که ما رو همراهی می کنن: مرضیه سلیمانی ، کارشناس ارشد مشاوره و راهنمایی زهرا علوی ...

سلام. خیلی خوشحالم که باز میتونم از کمک و راهنمایی جناب صدیق منش استفاده کنم. 

جناب صدیق منش ارامش زندگیم رو از اموزشها و کمک هاتون دارم. هرچند مامان خوبی نبودم و همه حرفاتونو خوب گوش ندادم.

و همه سعی ام اینه که بتونم بیام، و قطعا هم میام تا از فرمایشاتون استفاده کنم. شناختی رو بقیه همکاران تون ندارم، ولی قطعا مثل شما خوب و دلسوز و کاربلدن. خدا قوت، به نظرم بهترین دعا ارزوی سلامتی و داشتن ارامشه که من با تمام وجود براتون ارزو میکنم. 

و توصیه به دوستان:

حدودا ۳_۴ ساله از راهنمایی های جناب صدیق منش استفادع میکنم. در همه زمینه ها و جالبه که بچه ها (دختربزرگم و بچه های خاهرم) خیلی دوستشون دارن. ایشون رو از دست ندید، واقعا با خلوص نیت مشکل رو حل میکنن، انگار مشکل شما مشکل خودشونه. 

سلام. خیلی خوشحالم که باز میتونم از کمک و راهنمایی جناب صدیق منش استفاده کنم.  جناب صدیق منش ا ...

سلام
همین که وارد مسیر خودشناسی شدید و تلاش کردید حتما مادر خوبی هستید
یادتونه که همیشه می گیم قرار نیست مادر کامل باشید تلاش کنید مادر کافی باشید

سلام ممنون از توجه و همراهیتون آرزوی قلبی من و همکارانم در نی نی سایت این است که بتونیم روزی ا ...

ممنون از همکاری شما

منتظر حضورتان هستیم

سلام دوستان میشه واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستید                                     یک بهار یک تابستان یک پاییز و یک زمستان را در پیش داری بعد از این فصلها همه چیز این دنیا تکراری است دخترکم به غیر از مهربانی همیشه مهربان باش مهربانم                                      تیکر یکسالگی دخترم مهرانا است میشه واسه سلامتی خودش و ابجی اش فاطمه دعا کنید ممنون 😢😢😭😭
2706