2703
2553
عنوان

مرکز طب سنتی در شیراز واسه بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 7066 بازدید | 49 پست
ببین من پریودام بسیار نامنظم بود در حدی که سه چهارماه یه بار میشدم با داروهاش پریودم تنظیم شد ولی با ...

لطف می کنید اسم داروی تحریک تخمدان تون رو بگید؟؟ آیا این دارو را دکتر ملک پور به شما داد یا دکتر دیگری ؟؟کدوم دکتر ؟؟لطفا کمکم کنید .تشکر فراوان از شما دوست عزیزم.🙏😘🌷

تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش                         خواهی دید که آن لحظه هرگز نخواهد رسید...    پس خدا هست و خدا هست و خدا هست..............
لطف می کنید اسم داروی تحریک تخمدان تون رو بگید؟؟ آیا این دارو را دکتر ملک پور به شما داد یا دکتر دیگ ...

نه دیگه چون عجله داشتم رفتم دکتر زنان قرص کلومیفن داد برا تحریک تخمگذاری یه دوره خوردم حامله شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
بله

سلام ضما با طب سنتی مشکل ذخیرتون حل شد؟

هنوز مادر نشدم،اما میدانم که خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده.دلم لک زده برای کودکی که جای خالی اش تنها دغدغه زندگی ام شده.دلبندم هنوز ملاقاتت با خدا تمام نشده!تمام گفته ها وناگفته ها را تحمل کردم تا روزی تورا در آغوش بگیرم.بیا ک دیگر تاب نگاهای سنگین جماعت را ندارم!بیا و در مقابل دیدگان پدرت سر افرازم کن.راستش را بخواهی از روی پدرت هم خجالت میکشم.عزیزم،اینجا برای داشتنت دست به هرکاری زدم،هزار درد را متحمل شدم،من خودم را همین حالا مادر میدانم برای داشتنت از یک مادر واقعی هم بیشتر سختی کشیدم،بی منت!!!اما هیچکس مرا مادر خطاب نمیکند.میدانی تا تورا نداشته باشم هیچکس مرا مادر حساب نمی آورد..عزیزترین آرزوهایم،بیا و رویاهایم را سرو سامان بده
2714
عزیزم ذخیره زیاد نمیشهاما تخمک گذاریهام خوب شد 

عه یعنی الان میتونی باردار شی؟خداروشکر

هنوز مادر نشدم،اما میدانم که خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده.دلم لک زده برای کودکی که جای خالی اش تنها دغدغه زندگی ام شده.دلبندم هنوز ملاقاتت با خدا تمام نشده!تمام گفته ها وناگفته ها را تحمل کردم تا روزی تورا در آغوش بگیرم.بیا ک دیگر تاب نگاهای سنگین جماعت را ندارم!بیا و در مقابل دیدگان پدرت سر افرازم کن.راستش را بخواهی از روی پدرت هم خجالت میکشم.عزیزم،اینجا برای داشتنت دست به هرکاری زدم،هزار درد را متحمل شدم،من خودم را همین حالا مادر میدانم برای داشتنت از یک مادر واقعی هم بیشتر سختی کشیدم،بی منت!!!اما هیچکس مرا مادر خطاب نمیکند.میدانی تا تورا نداشته باشم هیچکس مرا مادر حساب نمی آورد..عزیزترین آرزوهایم،بیا و رویاهایم را سرو سامان بده

خانوم خوشگلا سایت 
درمانگیاه یک داروخانه آنلاین هست که فقط محصولات گیاهی داره. میتونید برای خودتون و خانواده تون و نی نی تون محصولات و مکمل ها و داروهای گیاهی و محصولات آرایشی بهداشتی گیاهی رو ازش بخرید.

پیشنهاد میکنم یه سر بزنید و به بقیه هم معرفی کنید   آدرسش    

سلام دوست خوبم. اتفاقا شیراز دارای متخصصین خیلی خوبی در زمینه طب سنتی هست.

وبسایت کارشد به عنوان بانک مشاغل شیراز و مرجع معرفی بهترین مشاغل این شهر لیستی از بهترین مراکز طب سنتی در شیراز همراه با آدرس، تلفن، مسیریابی، اینستاگرام و نمونه کارها و پاسخ سوالات پرتکرار را برای شما عزیزان تهیه کرده است.

2706