1542
1480

مدلش قشنگ نیست ..20الی 30تومن

اما هیچ دارایی نداشته باشی  که بتوانی مثل ابر رها باشی و مثل آب شناور. ببینی که تمام زندگی تصوری باشکوه و نمایشی از انرژی است.  و کاملا هیچ چیز اساسی وجود ندارد که اساسا از آن ترسید. شما روی سطح خواهید ترسید. از گرفتن دستتان روی آتش میترسید و از مریض شدن میترسی. اما از ترس نمیترسید. ترس همانند یک ابر سیاه از ذهن شما گذر خواهد کرد

ساده ست ولی اگه دوست داری بگیرش نظرخودت مهمه

مردمی که به بهشت ایمان دارند,,,,ولی عجیب ازمرگ می ترسند.......!,اینجاپراست ازدستهایی که خسته نمی شوندازنگه داشتن نقاب.....!فریدون فرخزاد......... وقتی مروجین مذهبی به سرزمین ماآمدنددردستشان کتاب مقدس داشتندومازمینهایمان راداشتیم. پنجاه سال بعدماکتاب مقدس دردست داشتیم وآنهازمینهای مارا.جوموکنیاتا

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1546
1432
مگه پیرهن 20 30 تومنی هم هنوز وجود داره ؟ چه قیمتهایی میدین تو تهران این اگه جنسشم اشغال باشه زیر 70 ...

من یه پیراهن عروسکی خوشگل جنسشم خوبه «دیور» گرفتم از شهریار تهران 25 خیلی خوشگله ولی بیشتر تو مهمونیای خودمونی میپوشم 

🍉🎄🎃

اخه بستگی داره تو تن کی باشه بعضی هیکلها لباس رو واقعا زیبا نشون میده 

به قول دوستم بعضی ادمها لباس زشت هم بپوشن زیبا میشه اون لباس

در ساده بودنش که شکی نیس جنسش هم ببین 

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
1403
من یه پیراهن عروسکی خوشگل جنسشم خوبه «دیور» گرفتم از شهریار تهران 25 خیلی خوشگله ولی بیشتر تو مهمونی ...

دیور که عزیزم اصلش که بیخیال باید همونو به میلیون بخری یه برچسبه چسبوندن ولی شهرریار هم با تهران خیلی فرق داره فکر کنم احتمالا قیمتا مناسبتره

کتاب انسان خردمند اثر یووال نوح هراری رو به پیشنهاد میکنم بخونید.
دیور که عزیزم اصلش که بیخیال باید همونو به میلیون بخری یه برچسبه چسبوندن ولی شهرریار هم با تهران خیل ...

اره جنسش که خیلی خوب نیست ولی نسبت به قیمتش خوبه😕

اره فرق داره من سالی یه بار خرید میکنم از شهریار قیمتاش خوبه 😊

🍉🎄🎃