2726

سلام

لطفا کمکم کنید

دنبال یه لباس مجلسی کوتاه میگردم. از اینایی که خیلی زلم زینبول داره نمیخوام. دلم میخواد دوخت خاص و شیکی داشته باشه نه اینکه خیلی شلوغ باشه. از اونایی که نو اینترنت سرچ میکنی بالا میاد. خیلی هم خوش پوشه. کمکم کنید😭

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

هیشکی نی؟؟؟😢😢

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تهرااااان

2728

پیدا کردی قربونت به منم بگو

من مشکلم اینه که ساده دوس دارم 

حالا مشکل نیست ولی وقتی مشکل میشه که همه لباسا زلم زیمبو  دارن و من حالت تهوع میگیرم☹

بخدا لایک کردنت عصبیم میکنه...نکن دوست خوبم

از مغازه لباس مجلسي فروشي😊

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی

بچه ها بیاین بگین دیگه. 

تهرانم کجا باید لباس کوتاه خوشکل پیدا کنم؟

اینجوری میخوای تقریبا؟

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
از مغازه لباس مجلسي فروشي😊

من حالم گرفته اس تو شوخی میکنی😅

بچه ها بیاین بگین دیگه.  تهرانم کجا باید لباس کوتاه خوشکل پیدا کنم؟

ولیعصر پاساژ اهدا. و اون پاساژه که تو کوچه س، همون کوچه که اهدا سر کوچشه!

مفتح، ونک، 

ای کاش یه اپیلاسیون هم برای "افکار" زائد بود.
اینجوری میخوای تقریبا؟

آره قربانت مثلا تو این سبک از کجا پیدا کنم

مفتح رفتم.

بیشترش بلند بود.

کوتاهاش هم ساده نیس.

حالا شانزه لیزه برم بنظرتون پیدا میشه؟

2706