2733
2734
عنوان

نظرسنجی درباره پیام رسان داخلی؟ کدامیک بهترن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 977 بازدید | 27 پست

بعضی ها همچین میگن به اطلاعات گوشی دسترسی دارن انگاری جاسوس آمریکان

بابا عزیز من شما نهایت به شوهرت پی ام میدی دوغ و پیاز یادت نره😐دیگه این عداهاتون چیه

ول کن ایران را،ساندیست یخ کرد🍸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام عشقم  آره خیلی بهترم ، یه خانومی ۳ساله آویزونه شوهرمه ، از آشنایان جریان داره😂😂 دیشب تو ...

وای خدایا 😲😲😲😲 خدا لعنتش کنه الهی 😐

عزیز دلم. شوهرت چی میگه ؟ اونم پا میده به خانمه؟ 

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄
وای خدایا 😲😲😲😲 خدا لعنتش کنه الهی 😐 عزیز دلم. شوهرت چی میگه ؟ اونم پا میده به خانمه؟ 

داستاننش طولانیه ، سال اول انگار مسخ شده بود ، یکم پا داد ولی بعد پشیمون شد ، دوساله خدایی کاری نکرده

الان لینک تاپیو میزارم حال داشتی بخون

و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚
2738

استارتر ، بله خیلی باحاله 

پیامرسان بانکیه ، قابلیت پرداخت قبض و خرید شار ژ و کارت به کارت داره ، خیلی کاربردیه خدایی ، من داشتم ولی دو روزه دارم ازش استفاده می کنم خیلی راضیم البته خب تماس صوتی نداره ها ولی اگه پیامرسانشم نخوای برای کارای بانکی خوبه

و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚

من به داخلی ها بیشتر اعتماد دارم. 

چون جز حرفای ساده دوستانه و خانوادگی چیزی ندارم. 

ولی همینا رو هم داخلی ها بدونن بهتره تا شرکت های جاسوسی خارجی. 

بعدشم دولت آدرس،  شماره موبایل، کد ملی، سند ملک و املاک و ماشین و موتور همه ما رو داره تاحالا چه ضرری به ما زده؟