1147
1226

همین حالا با یک مشاور و روانشناس صحبت کن.

کد تخفیف ۲۰٪ : ninisite

دانلود اپلیکیشن تلیار

اس ام اس😁🤣

اتفاقا من اس ام اسی ام 😊

اصلا نداشتم شبکه های اجتماعی رو ...

مثل بهار باش . گاهی ابری ، گاهی بارانی و گاهی سرخوش و آفتابی . بگذار دریا با تو همراه شود ... در کوچه هایی قدم بگذار که عطر بهار نارنج عشق را تحمیل میکند . پنجره را باز کن تا آخرین حرف های زمستان در آغوش باد رنگ فراموشی بگیرد . بهار را باید عاشق بود . بهار را باید رویید .  بهار را ....  من میگویم بهار را باید به گونه ای زندگی کرد که انگار تکرار نخواهد شد . ⚘🌸🌸⚘
1156
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

سلام عزیزدلم. خوبی؟😘 دیشب تاپیکم ترکید و‌نتونستم جواب کامنتتو بدم. چرا دیروز حالت خوب نبود عزیزم ؟ الان بهتری ؟ 

اعضای جدید، اگه مخالف کامنتم هستن لطفا ریپلی نکنن ✋ اعضای قدیم رو جفت چشمای ما جا دارن 😍 
# نه به پیام رسان های داخلی اطلاعات گوشیتونو بهش دسترسی پیدا. میکنن

مثلا میفهمن امروز با مادرشوهر دعوا شده

خخخخ

خواهر شوهر خدا. ازش نگذره

به اطلاعات مهمی دست پیدا. میکنن

اینقدری که نی نی سایت تو از بین بردن قبح خیانت مردان موفق عمل کرده صدا سیما نتونسته
1233
سلام عزیزدلم. خوبی؟😘 دیشب تاپیکم ترکید و‌نتونستم جواب کامنتتو بدم. چرا دیروز حالت خوب نبود عزیزم ؟ ...

سلام عشقم 

آره خیلی بهترم ، یه خانومی ۳ساله آویزونه شوهرمه ، از آشنایان جریان داره😂😂 دیشب تو تاپیک یگانه تعریف کردم ، خدا رو شکر حل شد، قرار شد برادر شوهرم اختاریه فتا رو ببره و بشونتش سر جاش اگه نشد پیگیری کنیم انشاالله

و خدایی که به شدت کافیست💖💗💖
# نه به پیام رسان های داخلی اطلاعات گوشیتونو بهش دسترسی پیدا. میکنن

همه پیام رسان ها همینطورن داخلی و خارجی فرقی نمیکنن فقط در مورد این اتفاق اخیر و فیل ترینگ مساله شعور ملت هس که رفته زیر سوال 

همیشه تو مملکت ما یه اتفاقی میفته بعد یادشون میفته که باید یه حرکتی بکنن و خودشونو تکون بدن که دیگه دیر شده متاسفانه 

1167

بعضی ها همچین میگن به اطلاعات گوشی دسترسی دارن انگاری جاسوس آمریکان

بابا عزیز من شما نهایت به شوهرت پی ام میدی دوغ و پیاز یادت نره😐دیگه این عداهاتون چیه

ول کن ایران را،ساندیست یخ کرد🍸

یکی یه فیل تر شکن خوب به من معرفی کنه لظفا

شبی از شبها تو مرا گفتی که شب باش من که شب هستم و شب بودم و شب خواهم بود شبِ شب گشتم به امیدی که تو فانوس نظرگاه شب من باشی.

اصلانصب نكنيداين داخليارو

تمام تنم ميلرزد...                                       اززخم هايي كه خورده ام...!                       من ازدست رفته ام...                               شكسته ام ميفهمي؟.                               به انتهاي بودنم رسيده ام...                       اما...!                                                        هنوزاميدم راازدست ندادم خداجون
1220