2733
2739
عنوان

خواهر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 704 بازدید | 25 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باحاله به شرطی که ادم باشن دختر۱۳ساله بچم خوابه میاد بیدارش میکنه هرچی میگم نکن انگار با دیوار حرف م ...

وا عزیزم پس برا چی گفتی نوبت منه بیا بریم بیرون .😕اتفاقا چون نوبت شماست وقت خوبی برا کات کردنه ..بگو ی مهمون دیگه دارم .یا مثلا دعوتم جایی ..میخوام برم خرید .هرچقدم از رو ترفتنو انداختن ی روز دیگه ی بهانه دیگه بیار

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
وا عزیزم پس برا چی گفتی نوبت منه بیا بریم بیرون .😕اتفاقا چون نوبت شماست وقت خوبی برا کات کردنه ..بگ ...

اول خودشون گفتن دفعه دیگه خونه شماست منم گفتم نوبت منه بریم بیرون قبول نکردن گفتن همین هفته میایم میخوام در اتاقارو قفل کنم بگم خرابه

2728
من اصلا دلم نمیخواد خودمم برم همش صدای جیغ بچست همش میخواد بگی نکن نکن

عزیزم میدونم دلت نمیخاد بری ولی اگه تا الان رفتی خونشون و نمیخای هیچ وقت خونه شما بیان

شما هم یه مهمونی بده بعدش نه برو نه مهمونی بده

عزيزم شيك و مجلسى توانايى نه گفتن رو در خودت پرورش بده و هر روز بگو ب ته پام كسى ناراحت ميشه خودم مه ...

مشکلم اینه هر کار میکنم توانایی نه گفتن ندارم واقعا بهم خوش نمیگذره بدتر عصبی میشم وقتی میرم خونشون

مشکلم اینه هر کار میکنم توانایی نه گفتن ندارم واقعا بهم خوش نمیگذره بدتر عصبی میشم وقتی میرم خونشون

منم همينجورى بودم خونه ى دوستم ميرفتيم بعد همش غيبت ميكرد كم كم فهميدم خبر ميبره و مياره 😩 بچه شم ك ميومد خونمون وضع نميزاشت، دوبار بچه شو دعوا كردم بار سوم هى زنگ زد بيا خونمون منم گفتم حوصله ندارم هى اصرار كرد من نرفتم اخرشم باهام قهر كرد گفتم ب درك والا

2738