2726
عنوان

خواهر شوهر

704 بازدید | 25 پست

میخوام رابطمو با خواهرشوهرم کم کنم اینا هر هفته ی دور همی کوچیک دارن هر دفعه خونه یکی منو دختر عمه شوهر و خواهر شوهر بچه هاشون خیلی رو مخ هستن وقتی میرم فقط سردرد میگیرم میام فوق العاده بی تربیت هستن اگه خونه ام هم بیان حتی لباسای بچمو بهم میریزن چکار کنم منو‌ دعوت نکنن

وقتی زنگ زدن  بگو امروز با دوستم  قراره برم  استخر یا خونه مامانم

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

نمیتونی کاری کنی ک دعوت نکنن ولی میتونی دعوت کردن عذر بیاری دوبار که ببینن نمیری بار سوم نمیگن

تقدیم ب دختر نازم😜                                                                     💖 اصفهان با آن همه وسعت شده نصف جهان!                   چند وجب داری,ولی کل جهانم گشته ای💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب، بهش بگو، بگو بچه هام دیگه بزرگ شدن، شیطون شدن، میام دورهمی اعصاب واسم نمیزارن 

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
خب، بهش بگو، بگو بچه هام دیگه بزرگ شدن، شیطون شدن، میام دورهمی اعصاب واسم نمیزارن 

اخه بچه من۱۱ماهشه زیاد اذیت نمیکنه بعدم بگن میگن اشکال نداره بذار اذیت کنه اینا واسشون عادیه بچه اذیت کنه

2706