2410
2553
عنوان

کسی بوده بعد از تزریق بوتاکس افتادگی پلک گرفته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 112384 بازدید | 125 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام عزیزم افتادگی پلکتون خوب شد؟برای من یه چشمم نصفه باز میشه چکار کنم😢

من امروز 7 روزه که تزریق کردم، پلک بالای چشم راستم یکم افتاده، یکم تار میبینم، خیلی بدههههههه، غصم گرفته، یعنی خوب میشه؟ 

من امروز 7 روزه که تزریق کردم، پلک بالای چشم راستم یکم افتاده، یکم تار میبینم، خیلی بدههههههه، غصم گ ...

منم همینطورم الان نه روزه تزریق کردم از دوروز پیش یه چشمم نصفه شده

دکترم گفت کمپرس گرم بذارم و به سمت بالا ماساژش بدم ولی هیچ تغییری نکردم

2714
منم همینطورم الان نه روزه تزریق کردم از دوروز پیش یه چشمم نصفه شده دکترم گفت کمپرس گرم بذارم و به س ...

خوب شدی عزیزم؟ برای من یک ماه گذشت، دو بینی و تار دیدنم خوب شد، ولی پلکم یه مقدار سنگینه هنوز، که دکتر گفت تا یه ماهه دیگه اونم درست میشه ولی دیگه غلط کنم، بوتاکس کنم، میرم طب سوزنی لیفت صورت، چون اصلا عوارض نداره

خوب شدی عزیزم؟ برای من یک ماه گذشت، دو بینی و تار دیدنم خوب شد، ولی پلکم یه مقدار سنگینه هنوز، که دک ...

عزیزم این عکس رو ببین

اگه بوتاکس رو یه مقدار تو لایه های سطحی بزنن افتادگی پلک طبیعیه. تا حدود 6 هفته بعد از تزریق هم رفع میشه. من این عکس رو از این لینک برداشتم:

https://poostpedia.com/1079/درمان-پیشگیری-افتادگی-پلک-پس-از-بوتاکس/

توضیحات زیادی نوشته. بخونی بد نیست.

عموماً هم قطره نفازولین برای این مشکل تجویز میکنن فقط قبلش با دکترت مشورت کن. 

سلام دوستان، من امسال برای اولین بار بوتاکس کردم و بعد از دو هفته یکی از پلک هام افتادگی پیدا کرد. رفتم پیش دکترم و دوباره همونجا رو تزریق کرد!! بعد از یک هفته افتادگیم بدتر شد ( دکترم واقعا بی تجربه اما پر مدعا بود) تو سایت نی نی سایت هیچ کس راهکاری نداده بود تا خلاصه منشی یه متخصص چشم ( که ان شاالله هر چی از خدا میخواد بهش بده) یه راهکار بهم داد. به خاطر همین اکانت تو نی نی سایت ایجاد کردم که اطلاع رسانی کنم. دوستان با یه دستمال حوله ای ( دستمال آشپرخونه) روزی حداقل یک تا دوبار به مدت 15 دقیقه، روی ابرو و زیر ابرو رو کمپرس گرم کنید. یعنی مرتبا سشوار رو بگیرید روی دستمال و بعد بزارید روی ابرو و نسبتا قسمت زیر ابرو رو آروم ماساژ بدید.این کار باعث میشه اثر بوتاکس سرگردانی که باعث افتادگی پلک شده کمتر بشه و بعد از یک هفته اوضاع خیلی بهتر بشه و خودتون تاثیرش رو ببینید. فقط لطفا صبور باشید و اگر جواب گرفتید منو هم دعا کنید. در مواقعی هم که وضعیت اورژانسی هست قطره بریمونیدین هم میتونه چند ساعتی یه مقدار کم اوضاع پلک رو بهتر کنه اما عوارضش رو من زیاد بود... خستگی ایجاد میکرد و حالت حساسیت توی بینیم ایجاد میشد.

2706