2733
2739

سلام خانوما من الان پسرم تقریبا 

نه دقیقا ۲۰ ماه و ده روزشه

بعد تقریبا یک ۶ روز خم هست که روزا هم شیر ندادم

دو شبم شده که شبا شیر نمیدم

حالا بلد اون همه اذیت که هر دومون شدیم تو این تقریبا یک هفته واسه اینکه جداش کنم و اینقدر گریه و زاری هر دومون

حالا پشینون شدم

چکار کنم

همش میگفتن یا بهار یا پاییز باید بگیری

پسر منم بچه مرداد

حالا نمیدونم همش با خودم میگم کاش مزاشتم همون پاییز چه عیبی داره بیشتر بخوره

از یه طرفم الان دیگا تقریبا داره عادت میکنه نه کامل ولی دیگه نمیاد بگه بده

وای خدا خیلی ناراحتم

کلی گریه کردم

حالا شما بگین راضی هستین که گرفتین

اخه هنوز شیرم خشک نشده

الان راضی ای؟

نمیگی کاش بیشتر میدادم

اخه من حس میکنم ما سختیشو رد کردیم الان یه هفته ست

اصلا دیگه نمیگه

فقط زیاد نه میگه 

همش انگار ناراضیه

حتی شبا قبل خواب همش میگه نه نه نه تا وقتی که میخوابه

وای میدونم بابد تحمل کنم اما نمیتونم

اصلا احساس میکنم پوریا قبول کرده دیگه که نیست من نمیتونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم انقدر خودتو سرزنش نکن. هر وقت شیر رو از بچه بگیری همین‌قدر بیتابی میکنه. من پسرم رو 18 یا 19 ماهگی از شیر گرفتم. الان برای  دخترم هم میخوام همین کار رو بکنم. شیرت هم حالا حالاها خشک نمیشه یه مدتی طول میکشه. به نظرم وقت خوبی رو انتخاب کردی

2731
الان راضی ای؟ نمیگی کاش بیشتر میدادم اخه من حس میکنم ما سختیشو رد کردیم الان یه هفته ست اصلا دیگه ...

من بعدش شیر گاو دادم بهش چون شیشه دوست داشت خیلی بهانه نگرفت 

التماس دعا
2738
نه دخترم الان نزدیک پنج سالشه  خسته شده بودم دیگه

منم واقعا خسته شدا بودم اخه همش اویزون بود شبا مخصوصا هر ۱.۵ یا دو ساعت بیدار میشد

روزا خیلی زیاد

وزنشم خوبه کم نیست اخه غذا میخوره تقریبا

ولی الان میگم کاش بزارم هموند۲ سال تموم بشه

وااااای نمیدونم چرا الان شک کردم بعد اینکه این همه سختی کشیدیم هر دو

منم واقعا خسته شدا بودم اخه همش اویزون بود شبا مخصوصا هر ۱.۵ یا دو ساعت بیدار میشد روزا خیلی زیاد ...

شک نکن اتفاقا دیروز دکتر داشت در مورد همین حرف میزد گفت از هجده به بعد شیر برای این سن در مرحله آخرباشه چون غذا باید بخورن

دیگه بهش فکر کن اونم عادت داره میکنه

التماس دعا
شک نکن اتفاقا دیروز دکتر داشت در مورد همین حرف میزد گفت از هجده به بعد شیر برای این سن در مرحله آخرب ...

ممنونم

نمیدونم چرا همش فکر میکنم زود بود و میگم شاید بزرگتر باشه اینقدر سخت نباشه و اینکه میگم شاید بی ارزه به اذیتاش اینکه چند ماه بیشتر شیر بخوره

من دخترمو 19ماهگی از شیرگرفتم و دقیقا یک هفته بعد پشیمون شدم 

جالبه بچه قشنگ کنار اومده بود ولی من بیتابی میکردم 

میخواستم دوباره شروع کنم بدم تا دو سالگی ولی مامانم گفت شیرسه روز تو سینه بمونه مسموم میشه ندی که بچتو مریض میکنی

خوب شد ندادم.یک مدت بعد واسه هردومون عادی شد و بچه هم عذاخورترشد

بهرحال دوره سختی واسه هردوتون که اصلشو پشت سرگذاشتی با شیشه بهش شیر و ابمیوه بده اگه میخوره میتونی لیوان نی دار هم بگیری که بیشتر خوششون میاد 

ولی اصلا شیردهی رو دوباره شروع نکن

مت هم دخترم مردادیه من از 5 فروردین پارسال بهش ندادم یه دفعه قطعش کردم کلافم کرده بود تو روز که دائم چسبیده بود بهم شبها هم نه خودش خواب درست و حسابی داشت نه من هر ساعت شیر میخواست دیگه یه دفعه قطعش کردم اولش خیلی اذیت شد منم همش عذاب وجدان داشتم که نکنه به خاطر راحتی خودم از حقش گذشتم؟ ولی بعدش خوابش خیلییییی بهتر شد دیگه میخوابید تا خود صبح نهایت یکی دو بار بیدار میشد آب میخورد الان که یکسال گذشته که دیگه برای همونم بیدار نمیشه یه وقت این فکر به سرت نزنه که شیرتو به بجه بدی اون شیر سمه براش همسایه ما یک هفته بود که بچه رو از شیر گرفته بود بعد سینش خیلی سفت شده بود شیرش رو داده بود به بچه جاریش که بزرگ هم بود فکر کنم اون موقع 4 سالش بودفقط خواسته بود که سینش رو خالی کنه این بچه مرد و زنده شد سه روز بستری بود شما هم نگران نباش یه چند وقت دیگه که دیدی بچت مستقل شده خوشحال هم میشی