2703
2553
عنوان

تعیین جنسیت از روی ان تی

376 بازدید | 14 پست

سلام دوستان کی میتونه از روی سونو ان تی جنسیت بگه ،دوستم حامله اس این عکس نی نی جونشه

خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼 خودت سوپرایزم کردی خودت هم نگه دارش باش به حق بنده های خوبت هیچکسیو ناامید نکن

خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼 خودت سوپرایزم کردی خودت هم نگه دارش باش به حق بنده های خوبت هیچکسیو ناامید نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

سونوگرافی از رو فیلم نفهمیده بااون سابقه و درس خوندنش اونوقت ما چطوری از رو عکس بفهمیم؟

خیلی دلم میخواست الان کانادا پیش خونوادم باشم.....ولی حیف اونام اینجان😆😆😆

الان توقع داری بگن بچه چیه جنسیتش؟😳😳😳😳

بعضی ها بلدن ازروی عکس سونو تشخیص میدن

2714

بچه سالمه؟؟

الحمدلله رب العالمین.خدایا دیگه پسر پسر نمیکنم.  خدایا میشه یه فرزند سالم و صالح بهم بدی .دختر هم باشه میزارمش رو چشمام.طوری بار میارمش که به زن بودن خودش افتخار کنه .که وقتی بزرگ شد و بچه دار .وقتی رفت سونوگرافی و فهمید بچه اش دختره از خوشحالی تو پوست خودش نگنجه.                                                                                     به زن بودن خودتون افتخار کنین.                     مگر نه اینکه دردانه خدا حضرت فاطمه (س)هستند .تو حدیث کسا آورده شده :خداى عزوجل فرمود: اى فرشتگان من و اى ساکنان آسمانهایم براستى که من نیافریدم آسمان بنا شده و نه زمین گسترده و نه ماه تابان و نه مهر درخشان و نهفلک چرخان و نه دریاى روان و نه کشتى در جریان را مگر بخاطر دوستى این پنج تن اینان که در زیر کسایند پس جبرئیل امین عرض کرد: پروردگارا کیانند در زیر کساء؟ خداى عزوجل فرمود: آنان خاندان نبوت و کان رسالتند: آنان فاطمه است و پدرش و شوهر و دو فرزندش.             میزان عشق خداوند رو به حضرت فاطمه میبینید.خدا نفرمودند که مثلا پیامبر و دختر و دامادشان یا مثلا حضرت علی و پیامبر ...خدا اول اسم حضرت فاطمه را برده اند و بعد نسب هایشان را گفته اند.                       به زن بودن خود افتخار کنید و دنباله رو حضرت فاطمه باشید.
سونوگرافی از رو فیلم نفهمیده بااون سابقه و درس خوندنش اونوقت ما چطوری از رو عکس بفهمیم؟

بعضی از خانمهای نی نی سایت بلدن

یاد یه تاپیک مشابه همین افتادم که استارتر با همه دعوا می کرد می گفت "گفتم اونایی که واردن و بلدن بیان تو (من) رو نگفتم بیای نظر بدی" 😂😂😂

یه نظریه ای هست میگن از روی نوع تخت یا گردی پیشانی میشه جنسیت رو حدس زد ولی صد در صد نیست‌‌‌.به دوستت بگو صبر پیشه کنه 😚😊

برای من عزیزی پیش همه کس رئیسی 😁تو یکی حرف نزن که جای هیچی حسابت نمی کُنُم
بچه سالمه؟؟

بله عزیزم

یاد یه تاپیک مشابه همین افتادم که استارتر با همه دعوا می کرد می گفت "گفتم اونایی که واردن و بلدن بیا ...

خخخخخ ن من دعوا نمیکنم عزیزم بهش گفتن چیه ولی میخوام بدونم از کجا میفهمن

خب خدا رو شکر همین کافیه .بگو فقط برا سلامتیش دعا کنه.تا انومالی هم صبر کنه اونجا حتما بهش میگن. 

الحمدلله رب العالمین.خدایا دیگه پسر پسر نمیکنم.  خدایا میشه یه فرزند سالم و صالح بهم بدی .دختر هم باشه میزارمش رو چشمام.طوری بار میارمش که به زن بودن خودش افتخار کنه .که وقتی بزرگ شد و بچه دار .وقتی رفت سونوگرافی و فهمید بچه اش دختره از خوشحالی تو پوست خودش نگنجه.                                                                                     به زن بودن خودتون افتخار کنین.                     مگر نه اینکه دردانه خدا حضرت فاطمه (س)هستند .تو حدیث کسا آورده شده :خداى عزوجل فرمود: اى فرشتگان من و اى ساکنان آسمانهایم براستى که من نیافریدم آسمان بنا شده و نه زمین گسترده و نه ماه تابان و نه مهر درخشان و نهفلک چرخان و نه دریاى روان و نه کشتى در جریان را مگر بخاطر دوستى این پنج تن اینان که در زیر کسایند پس جبرئیل امین عرض کرد: پروردگارا کیانند در زیر کساء؟ خداى عزوجل فرمود: آنان خاندان نبوت و کان رسالتند: آنان فاطمه است و پدرش و شوهر و دو فرزندش.             میزان عشق خداوند رو به حضرت فاطمه میبینید.خدا نفرمودند که مثلا پیامبر و دختر و دامادشان یا مثلا حضرت علی و پیامبر ...خدا اول اسم حضرت فاطمه را برده اند و بعد نسب هایشان را گفته اند.                       به زن بودن خود افتخار کنید و دنباله رو حضرت فاطمه باشید.
خب خدا رو شکر همین کافیه .بگو فقط برا سلامتیش دعا کنه.تا انومالی هم صبر کنه اونجا حتما بهش میگن.&nbs ...

عزیزم ممنونم ازت،انشالله که به زودی شمام دلت شادمیشه

2706