2726

دیشب قسمت آخرش بود از جم لایف اچ دی. بجز قسمت آخر چند قسمت پایانی رو ندیدم. تو اینترنت سرچ کردم چیز خاصی راجبش ننوشتن

دانلودشم به مکافاته

کسی هس بهم بگه چی شد؟ چرا هسو از قصر بیرون رفت؟ پیش شاهزاده چهاردهم چکار میکرد؟ چرا مرد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا؟ عاشق پادشاه بود که اون دختربچه مال شاهزاده چهاردهم بود؟

اره چون پادشاه فهمیده بود که اون یکی برادرشوکه اسمش یادم نیست و دوست داشته هسو همون برادرش که همسرشم مرد

به لطف الهی من تمام مراحل آزمون قضاوت رو با موفقیت پشت سر میزارم و یه دادیار موفق میشم
من تموم سریال فک میکردم هسو پادشاهو دوس داره    

نه اون پسری که همسرش مرد و هسو عاشق هم بودن ولی هسوبعدا عاشق پادشاه شد 

به لطف الهی من تمام مراحل آزمون قضاوت رو با موفقیت پشت سر میزارم و یه دادیار موفق میشم

هسو پادشاه رو دوست داشت 

نمیزاشتن زن اش بشه به خاطر زخم دستش

میدونست مریضه و داره میمیره 

وقتی فهمید حامله هست کاری کرد پادشاه بفهمه قبلا از هشتم خوشش میومده و اینطوری شاه رو راضی کرد که رضایت بده از قصر بره و بچه رو بتونه بیرون قصر به دور از ماجراهای قصر دنیا بیاره

اما وقتی از قصر رفت پشیمون شد و چند بار نامه نوشت به پادشاه اما پادشاه نخوند و دیر رسید

واژه ترشیده برای دورانیه که زنها هنری جز شوهر کردن نداشتن! برای یک زن توانمند امروزی  ازدواج صرفا یک گزینه هست نه هدف