2726
عنوان

پاسخ دهی به سوالات حقوقی در مورد مهریه وطلاق🌷کتی

| مشاهده متن کامل بحث + 687 بازدید | 34 پست

کتی جونم درخواست دوستی دادم میشه لطفا قبول کنی..

یه کار خیلی واجب دارم 

حالم بده کمکم کن 😢

اعتماد به هم مثل یه برچسبه.وقتی که از  جاش کنده شد! ممکنه دوباره بچسبه اما هرگز به محکمی اولین بار که از اون استفاده کردی نخواهد بود ...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام

من یه مشکل دارم احتیاج به راهنمائی دارم لطفا کمکم کنید .

همسرم فردی بدبین و شکاک هست بارها به من شک کرده که آیا با مردی ارتباط داشتم یانه ...اطلاعات گوشیم رو برای گوشی خودش ارسال میکرد پیامکهامو چک میکرد ، تهمت های ناروا بهم میزد و در همه این تجسسها هیچ چیزی پیدا نمیکرد و میگفت زن من پاکدامنه اما بازهم شک میکنه ....فوق العاده آدم پرخاشگر و انتقام گیر هست خیلی روحیه خشنی داره ...خانواده اش رهایش کردن دست بزن هم داره من کوتاهی کردم پزشکی قانونی نرفتم ی بارهم میخواست منو باروسریم خفه کنه ....

دادخواست الزام به تمکین برام فرستاد ازقاضی خواستم سلامت روانش رو برر سی کنند مارو فرستادن پزشکی قانونی و بعد کلینیک روانپزشکی ، تست شخصیت داد مشخص شد خشمش زیاده و کمی پارانویید داره اما زیر بار درمان نرفت.... ...من میخوام طلاق بگیرم چون واقعا مشکل روانی داره ....مشکل من اینه که مشورت که کردم میگن قاضی روی خشم ترتیب اثر نمیده و همه چیز بستگی به نظر پزشکی قانونی داره .....من چطور باید از پزشکی قانونی کمک بخوام تا سرسری از کنار مشکل من نگذرن و کمکم کنند تاطلاق بگیرم ؟ باسپاس از جوابتون

صبر اوج احترام به حکمت خداست
سلام من یه مشکل دارم احتیاج به راهنمائی دارم لطفا کمکم کنید . همسرم فردی بدبین و شکاک هست با ...

لطفا سریعتر جواب بدید محدودیت زمانی دارم .ممنون

2728
لطفا سریعتر جواب بدید محدودیت زمانی دارم .ممنون

سلام دوست عزیزم متاسفانه کار شما سخته اما شما باید ثابت کنید که کنار ایشون امنیت جانی ندارید حتما اگر دست روی شما بلند کرد پزشکی قانونی برید و طول درمان بگیرید 

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
سلام  من الان حدودا ۵ ماهی هست که منزل پدری هستم اگر همسرم از دادگاه اجازه زن دوم بگیره من چطو ...

عزیزم بله میتونه به راحتی حکم ازدواج مجدد بگیره شما باهاش تماس بگیرید و درخواست طلاق توافقی کنید مهریه تون چقدره

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
سلام  من الان حدودا ۵ ماهی هست که منزل پدری هستم اگر همسرم از دادگاه اجازه زن دوم بگیره من چطو ...

من امنیت جانی نداشتم اومدم بیرون از خونش امانتونستم ثابت کنم .مشکل روانی داره قاضی رو تهدید کرده .طلاق هم نمیده میخواد اذیتم کنه چطور طلاق بگیرم ؟

۱۱۰ تا عندالمطالبه ۱۰۰ تارو گذاشتم اجرا

ایشون راضی ان به طلاق

نه میخواد اذیتم کنه تهدید میکنه حتی بهم گفته بود ۱۰۰میلیون از پدرو مادرت بگیر بده به من تا طلاقت بدم

واقعا باهاش مشکل پیدا کردم توافق و منطق نمیفهمه

سلام وقتتون بخیر و عبادات قبول حق 

اگر لطف کنید جواب سوالم بدید اجرتون باخدا 

خواهری دارم شوهرش اعتیاد دست به زن بددل سوظن داره طوری که خواهرم حقرتن بیرون از منزل ندارم تلفن همه چی کنترله که مبدا حرفی از خونش زده بشه بهرحال جا به جایی رسید که نباید میشد خواهرم معتاد شد ترک کرد بعد آنقدر روی اعصاب خواهرم رفت تا ناراحتی اعصاب گرفته خلاصه فکر میکنم تمام این مسایل بخاطر مهریه که خواهرم بگذره الان خونه پدری سه ماه سراغش نیامده طلاق نامیده اذیت می‌کنه از طرفی اسباب و اثاثیه منزلش میخواد با مهریه چطوری حق و حقوقش بگیریم

2706