2726
عنوان

مهاجرت به اروپا

| مشاهده متن کامل بحث + 1127 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد جدا شد؟ آخه دست و پای این کارها رو هم نداره 😑 فقط دلش میخواد حاضر و آماده بره

خوب پس همینجا بمونه چون ادمی که میخواد بره اونور باید جور وعرضه اش زیاد باشه

بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...
2728
کدوم کشور زویا جان؟ چقدر هزینه لازم داره؟

اسپانیا

از وکیل بپرسین

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

عزیزم ایشون که زبان بلد نیست،  حال درس هم که نداره،  می خواد چکار کنه اینجا؟ درس با استاندارد اینجا نخونه هم کار آنچنانی براش پیدا نمیشه.  خب اصلا برای چه هدفی می خواد بیاد، که همینطور فقط میخواد بیاد؟ برای بعد از اومدنش برنامه ای،  هدفی چیزی داره؟ 

در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
عزیزم ایشون که زبان بلد نیست،  حال درس هم که نداره،  می خواد چکار کنه اینجا؟ درس با استاند ...

باور کن من همینا رو میگم بهش پارمیدا جان

گفتم خارج از ایران نمیتونی به راحتی پول دربیاری واقعا باید خودت رو نشون بدی نه اینکه فک کنی خب میرم تو مک دونالد کار میکنم ! هزینه هام هم درمیاد

بره پیش یه وکیل مهاجرتی ببینه شرایط رشته ش برای ویزای کار چطوره استرالیا رو میدونم بد نیست اوضاع ک ...

آره استرالیا و کانادا برنامه های خیلی خوبی دارن واسه مهاجرت

ولی میگه اونجا کسی رو ندارم