2737
2734
عنوان

همه منتظرای نی نی بیان تو

292 بازدید | 23 پست

سلام به همه شماها که مثل خودم منتظر نی نی هستین. البته ناگفته نماند که من بعد از سه تا سقط الان حدود دو ساله که منتظرم...

فردا روز میلاد سرور و آقامون امام زمان عج هستش. بیاین همگی به نیت تعجیل در ظهور اقا امام زمان و دعای ایشون برای اینکه خدا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح بده نفری 10 تا صلوات هدیه کنیم به آقامون...ان شالله به حق همین شب عزیز و روز میلادش سال بعد همین موقع هممون نی نی تو بغل تولد آقامونو جشن بگیریم     ... الهی آمین

لطفا هرکی صلوات میفرسته به نیت تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان باشه و منو همه منتظرای بچه رو هم دعا کنه

* اِلٰهی وَ رَبّی من لی غیرک*

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
سلام سحر جان. خوبی عزیزم.؟ خیلی توی یادم میای و برات دعا میکنم. انشاالله تاپیک بارداریتو ببینم به ...

سلام دوست خوبم. ممنونم از لطفت. والله هی میام تاپیک قبلیتون میبینم نیستین و خبری نیست برمیگردم.ممنون که به یادمی. فعلا رفتم یه دکتر که بهم گفته رحمت سردی کرده و باید منتظر باشی که طبعت درست بشه بعدا اقدام کنی. گاهی راضیم و امیدوار اما بعضی وقتا دلم میگیره. مثل همین دو سه روس پیش که با خودم میگفتم الان اگه بچه اولم می موند حدود سه سالش بود و من کم کم برا بچه دوم اقدام رو شروع میکردم ولی خوب مصلحت خدا یه چیز دیگه بود. من همیشه قبلنا میگفتم از همون اول اقدام میکنم که ان شالله تا 35 سالگی بچه دومم رو بیارم ولی خوب خواست خدا این طور نبود و الان که حدود 33 سالمه هنوز منتظر بچه اولم... امیدوارم با هم خبر بارداریمونو بدیم دوست خوبم

سلام سحر جان. خوبی عزیزم.؟ خیلی توی یادم میای و برات دعا میکنم. انشاالله تاپیک بارداریتو ببینم به ...

راستی باران جان الان تاپیک قبلیتو دیدم خیلی ممنونم که اونجا هم برام دعا کردی و تو لیستت بودم. ان شالله حاجت روا بشی دوست خوبم  

2706