2733
2739
اصلا حای جوش هر مدلی باشه بده میخواد فرو رفته باشه میخواد لک باشه.... بخدا منم خستم..... مال من تا ...

بخاطر اینکه صورتتون جوش میزنه اینکه صورتتون دهیدراته شد شستشو مناسب ندارید عزیزم واینکه صورتتون چرب .جوش هم بخاطر چربی به وجود میاد 

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم ژل بعد یه مدت میره دیگ .بهتر بود از سرم طلا برای چال جوشات استفاده کنی که هم جوانساز هم ابرسان هم تقویت کنندس هم مرطوب کنندس هم کلاژن ساز هم لایه بردار اپی درمال هم طلای داخلش باعث گردش خون میشه همه اینا باعث از بین رفته چال جوس و باز شدن خطوط هم میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کسی میدونه برای جای جوش تزریق چربی جواب میه یا نه؟ من صورتم جای جوش داره و دکتر میگه تزریق چربی کنم ...

سرم طلا بهتر تااین عمل های تحاجمی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
من سه جلسه میکرونیدلینگ کردم یه جلسه هم سابسیژن.دیگ خسته شدم ژل تزریق کردم واسه یه سال.البته عمقش با ...

سلام عزیزم 

میکرونیدلینگ و سابسیژن پیش چه دکتری رفتین؟ 

برای ژل پیش چه دکتری رفتین؟

من شنیدم ژل باعث میشه بعدا صورتت افتادگی داشته باشه درسته؟

واقعا کی رفتین براتون چه کاری انجام داد ،من فک میکردم پیشش جواب میگیرم 🙁یعنی نرم

من خرداد 1400 رفتم پیششون عزیزم  همه کار کرد سابسیژن پانچ چنتا کار نمیگم اصلا خوب نشد اما مثل عکسای پیجشو اینا نتیجه نگرفتم میخوام حالا الهه لطفیو امتحان کنم تزریق ژل کنم راحت شم از جای جوشا ایشالللله که خوب باشه

واقعا کی رفتین براتون چه کاری انجام داد ،من فک میکردم پیشش جواب میگیرم 🙁یعنی نرم

ایمان اشراقی هم میگن خوبه تواینستا ایمان مهر اسم کیلینیکش یا میرم لطفی یا اشراقی البته اشراقی  انگار روش دیگه ای داره

2738
2706