2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تجربه ندارم....چون من جای جوشام فرو رفته نیست.... مثله لکه مونده بود که لایه برداری کردم.... ولی ش ...

من سه جلسه میکرونیدلینگ کردم یه جلسه هم سابسیژن.دیگ خسته شدم ژل تزریق کردم واسه یه سال.البته عمقش بااون روشها کمترشده بود

من خیلی دوست دارم واسه گونه ژل تزریق کنم ولی میترسم.تزریق چربی هم که خیلی گرونه

منکه مردم وزنده شدم.یخ کرده بودم.شوهرم میگف صدای جیغای تو بود گفتم اره.گونه گذاری نمیدونم دردش چقدره 

2738
من سه جلسه میکرونیدلینگ کردم یه جلسه هم سابسیژن.دیگ خسته شدم ژل تزریق کردم واسه یه سال.البته عمقش با ...

اصلا حای جوش هر مدلی باشه بده میخواد فرو رفته باشه میخواد لک باشه....

بخدا منم خستم.....

مال من تا میاد جای یکی بره....اون یکی در میاد جوش عصبیم که جاش میمونه چه دست بزنی چه نزنی....لایه بردار میزنم میسوزم....تا نیم ساعت فقط میپرم هوا و جیغ میزنم... 😂😂

ولی خب اگه اونا جواب میدادن چرا ادامه ندادین

اصلا حای جوش هر مدلی باشه بده میخواد فرو رفته باشه میخواد لک باشه.... بخدا منم خستم..... مال من تا ...

عزیزم خسته شده بودم واقعا بهترمیشد ولی فک نکنم کامل صاف میشد.دیگ واسه یه سال ژل تزریق کردم امیدوارم صاف بشه جاش.برامدگی ژل داره گف کم کم جذب میشه

عزیزم خسته شده بودم واقعا بهترمیشد ولی فک نکنم کامل صاف میشد.دیگ واسه یه سال ژل تزریق کردم امیدوارم ...

اره راس میگه....بهتر میشه....احتمالا اولاشه تای جای. خودشو بگیره یکم میکشه....

بعدشم یه سال که کم نیست....

من راضیم یه کاری کنم تا شش ماه دووم بیاره 😂😂

اره راس میگه....بهتر میشه....احتمالا اولاشه تای جای. خودشو بگیره یکم میکشه.... بعدشم یه سال که کم ن ...

عزیزم جاش اگ لک باشه بالیزرنمیره؟اگ عمقش کم باشه کرم لایه بردارجواب میده

2706