2737
2734
عنوان

خرید سیسمونی

355 بازدید | 35 پست

سلام به دوستان عزیز

دیگه یواش یواش میخوام شروع به خرید سیسمونی بکنم نمیدونم چه چیزایی واجبه و لازمه ت  گوگل هم سرچ میکنم کلا چیزای تکراری میاره میخوام از تجربه های شما استفاده کنم

بعدش هم میخوام تخت خواب نخرم چون تخت خودم همونجوری مونده روش نمیخوابم بخاطر همین بنظرتون بخرم یا نه؟

تعداد رای : 4
نظرسنجی
.
0
0%
😍
4
100%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول از همه شرایط زندگی خودت رو ببین و لیست موارد رو با واجبات و موارد مورد نیاز خودت بسنج که مبادا چیز غیر ضروری بخری

هر وقت هم اگه احساس کردی به چیزی نیاز داری میتونی بری بخری

همه زندگیم = دخترم
2728

واجباش لباس سایز1 و 2و3 هم تو خونه ای هم بیرون.

لوازم بهداشتی.

ست کالسکه و کمد.

شیشه و چندتا اسباب بازیه.

کانال فروشگاهی ترافل در ایتا و سروش و روبینو @traffel    کیک و شیرینی سالم   ..درصورت درخواست حتی برای بچه هایی که آلرژی به پروتئین گاوی دارند.
2738

به جای تخت،تخت و پارک بگیر،منم همینکارو کردم

لوازم ضرکریشو واسه سیسمونیت بخر؛

لباس سایز صفر،سایز1،سایز2،سایز3

کالسکه و کریر و ساک

لحاف و بالشت و پتوی سایز کوچیک که بتونی با خودت جایی رفتی ببری

یه دست بزرگترشم واسه داخل تخت و پارکت بگیر

شیشه شیر سایز صفر تا سه ماه،قنداق خوری،لیوان بدون نفخ آبمیوه خوری،پوار بینی،تب سنج،شانه و برس،زیرانداز تعویض،شامپوی سر،شامپو بدن،روغن بدن،گوش پاک کن نوزادی،پستانکه میوه خوری،پیش بند،دستمال خشک کن،دستمال آروغ گیر،یه دونه جغجغه پولیشی که اگه زد دهنش،دهنشو زخم نکنه،دندونگیره نرم،مسواکه نوزادی،ظرف غذا،فلاسک آب جوش،غلط گیر برای اینکه با خیال راحت بزتریش بخوابه و بدونی شیر و آب دهنش نمیپره تو گلوش،وان حموم،توریه وان،من خودم اینهارو خریدم،هرکدومو خواستی عکسشو برات بزارم ببینی

و خدایی که در این نزدیکی است.....
به جای تخت،تخت و پارک بگیر،منم همینکارو کردم لوازم ضرکریشو واسه سیسمونیت بخر؛ لباس سایز صفر،سایز1، ...

میسی عزیزم تخت پارک قنداق خوری اینا میشه عکسشو بفرستی؟

2706