2733
2734
عنوان

خانومای باردار مشهدی یه لحظه لطفابیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 232 بازدید | 30 پست

این لینک تلگر مخصوص خانمهای باردار مشهدی هست خیلی خوبه عالیه! حتما بیاین استفاده کنید اسامی دکترا و بیمارستانا سونوگرافی هارو معرفی میکنن و اینکه چه دکتری کارش چجوری بوده شرح زایمان میکنن

+ دنیای دو نفره ی ما هر روز اونقدر تازه تر و عاشقانه تر میشه که همش فکر میکنم خواب میبینم! زمان مقابلمان زانو میزند ولی طپش های قلب هایمان بر تیک تاک ساعت پیشی گرفته اند...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😍این گروه برای سوالات وهمراهی دوران بارداری😍😍 تبلیغ بدون هماهنگی🚫 ادمین جهت تبلیغ ۰۹۱۵۵۰۷۲۶۶ ...

ممنونم الی جون این گروهی که گذاشتی همون مامانای ناز مشهدی ان؟

2728

من دکترم خانم شیوا بصیری هستن تو سجاد و تکی میبینه مریض و اینکه همسرتم راه میدن تو اتاق و کلی واسه مریض وقت میذاره ولی بنت الهدی و رضوی و موسی بن جعغر هستن فقط

من سزارین دوست دارم ولی ایشون طبیعی قبول دارن

بابت نگاهت ممنونم خدا جون... بابت هدیه ای که دادی... بابت همه مهربونیات..
برام خیلی مهمه که تکی یا نهایت دونفره بفرسته تو و ترجیحا بیمارستان سینا باشه

سلام مبارك باشه منم دوتا سقط داشتم الانم زيره نظره خانم دكتر برادرانم سه تا سه تا ميبينه مريضاشو و بينارستان رضوي و سينا هم ميره 

2738

پریدخت علوی عالیه .سجاد .چهارراه گلریز ساختمان پزشکان نگین طبقه سوم37676219

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

من زهرا توانايي ميرم خيلي خوبه و تك تك ميفرسته تو وقت هم ميذاره 

اما رضوي و مهر هستن 

❤خدا جونم لطفا حواست به منو ني ني باشه❤لطفا واسه سلامتي ني ني من صلوات بفرستين🙏🏻
سز اختیاری هم انجام میدن یاازاون دکتراس ک میگن فقططط طبیعی؟؟

اره

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
ممنونم الی جون این گروهی که گذاشتی همون مامانای ناز مشهدی ان؟

اره همه بیشتر مشهدی هستن یک درصد شهرهای دیگه. ولی به شدت اموزنده س حتما بیا هر سوالی داری بپرس همه جواب میدن

+ دنیای دو نفره ی ما هر روز اونقدر تازه تر و عاشقانه تر میشه که همش فکر میکنم خواب میبینم! زمان مقابلمان زانو میزند ولی طپش های قلب هایمان بر تیک تاک ساعت پیشی گرفته اند...
من زهرا توانايي ميرم خيلي خوبه و تك تك ميفرسته تو وقت هم ميذاره  اما رضوي و مهر هستن

عزيزم راجع به نوع زايمان باهاش حرف زدي؟ 

نبی عبادی انی انا الغفور الرحیم. بندگانم را آگاه کن که من بخشنده ی مهربانم.
2706