2726
عنوان

نی نی دارا بیاین یه لحظه🤗😙 ...

| مشاهده متن کامل بحث + 255 بازدید | 40 پست
نه بابامن باپونزده کیلواضافه وزنی که داشتم بیست کیلوهم توبارداری اضافه کردم

واااای چقد زیاد.  ماه های آخر اذیت نبودی ؟  

من همش نگرانِ ماه های آخرمم.  زایمانت طبیعی بود ؟

💚خداجونم هزاران بار شکرت.👸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای جونممممم  😀 بحق صاحب الزمان خییییلی  زود میشی اینو بهت قول میدم. خودتو اماده کن. 😍🤗 ...

واي خيلي ممنونمممم دوست جوونمممم🤗😍❤️

چقد خوووشحالم كردي

الهي ني ني توام به خوشيو سلامتي سر وقت بياد بغلت😍😍😍😍😍😍

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️
واي خيلي ممنونمممم دوست جوونمممم🤗😍❤️ چقد خوووشحالم كردي الهي ني ني توام به خوشيو سلامتي سر وقت ب ...

فداتتتتت دوستتتتم 😚☺

خیییلی ممنونم بخاطر دعای خیرت. 😍🤗

2728
فداتتتتت دوستتتتم 😚☺ خیییلی ممنونم بخاطر دعای خیرت. 😍🤗

عزيزمييييي😍❤️

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️
واااای چقد زیاد.  ماه های آخر اذیت نبودی ؟   من همش نگرانِ ماه های آخرمم.  زایمانت ط ...

ازه طبیعی بود اذیت که دیگه راه رفتن ونفس کشیدن خوابیدن سخت بود

ای دادبراسیری کزیادرفته باشد....صیادرفته باشددردام مانده باشد
ازه طبیعی بود اذیت که دیگه راه رفتن ونفس کشیدن خوابیدن سخت بود

😥...  وااااایییی ... باز خوبه که به لطف خدا تونستی طبیعی زایمان کنی. چون معمولا میگن اضافه وزن برای زایمان طبیعی خوب نیس. 

وااای آجی دعا کن بتونم من طبیعی به امیدخدا زایمان کنم. از سز وحشت دارم. 😓😝

1 من طبق پری حساب میکنم  2 لباس هام تقریبا از 28 هفته دیگه اصلا اندازم نشد 3 من 13 هفته تو غر ...

اخی .... عزیزممممم خوشبحالت چقد  زود فهمیدی. من امروز تو اتاق دکترم خیلی یهویی  سونو شدم . صدای قلبشو با دستگاه نمی فهمید و دید نگران شدم سونوم کرد. خداروشکر خوب بود ولی جنسیتش معلوم نبود . پاهاش کاملا بسته بود. 😍😅

چند روز دیگه باید برم انومالی ان شاالله. حالا نگرانم تو انومالی هم متوجه نشن و باز بفرستنم واسه هفته بعد.😓

امروزم تو مطب کلی نگران شدم که چرا صدای قلبشو پیدا نکرد. برای شما پیش اومده اینجور بشه ؟

😥...  وااااایییی ... باز خوبه که به لطف خدا تونستی طبیعی زایمان کنی. چون معمولا میگن اضافه وزن ...

ان شالله که بتونی من کیسه ابم توسی پنج هفته پاره شدشبش شام نخوردم صبحم صبحونه نخوردم ازچهاربعدظردردکشیدم تایازده شب بااممپول فشار

ان شالله که بتونی من کیسه ابم توسی پنج هفته پاره شدشبش شام نخوردم صبحم صبحونه نخوردم ازچهاربعدظردردک ...

واااای...  چقدر سخت خیلی درد کشیدی. 😓 عزیززززمممم چقد اذیت شدی. 😢

خب چرا سز نکردی خودتو راحت کنی ؟

مگه کارسنگین کردی که باعث پارگی کیسه ابت شد ؟

واااای...  چقدر سخت خیلی درد کشیدی. 😓 عزیززززمممم چقد اذیت شدی. 😢 خب چرا سز نکردی خودتو راحت ...

جای نی نی تنگ بود. نمیدونم توشهرغریب بودم تنهامن شوهرم فقط به اژانسیه گفتم منوبه نزدیکترین بیمارستان ببر اونم دولتی بوددولتی که سزنمیکنن

اخی .... عزیزممممم خوشبحالت چقد  زود فهمیدی. من امروز تو اتاق دکترم خیلی یهویی  سونو شدم . ...

اره جایی که رفتم برا غربالگری اول معرفه به جنسیت گفتن به دوستم تو 11 هفته جنسیت گفته بود در این حد دقیقه 

والا نه تاحالا برام پیش نیومده ولی خب نی نی هنوز کوچول موچوله گم شده اون تو خداروشکر که تو سونو سالم بوده وروجکت استرس الکی نداشته باش اصلا بچه خیلی اذیت میشه

ان شالله که بتونی من کیسه ابم توسی پنج هفته پاره شدشبش شام نخوردم صبحم صبحونه نخوردم ازچهاربعدظردردک ...

ببخشید یه سوال اگه ناراحت نمیشید تو 35 زایمان کردید نی نی رفتتو دستگاه؟اخه من انقباض دارم 35 هفتمه ماما بیشعور میخواست بچمو در بیاره دیشب میگفت بچت میره تو دستگاه از دیشب دارم گریه میکنم با رضایت خودم اومدم خونه درد تحمل میکنم 

ببخشید یه سوال اگه ناراحت نمیشید تو 35 زایمان کردید نی نی رفتتو دستگاه؟اخه من انقباض دارم 35 هفتمه م ...

خواهش میکنم.منم نی نی تکون نمیخوردشب قبل رفتیم بیمارستان گفتن به رضایت خودت زایمان کن رضایت ندادم اومدم خونه کیسه اب پاره شد.اره رفت تودستگاه پنج روز ولی خب وزن قدش خوب بود.

2706