2410
2553
عنوان

نی نی دارا بیاین یه لحظه🤗😙 ...

255 بازدید | 40 پست

شبتون به خیر و شادی... 

خیلی یهویی مجبور شدم الان تاپیک بزنم. 

بیشتر روی سخنم با خانومای گل باردارهِ با حوصل اس. 😁😊

یه چندتا سوال کوچولو دارم. ممنون میشم خیییییلی با حوصله و کاملا قشنگ طبق شماره ها به ترتیب جواب بدین. 😅😆  (عاقا توروخدا لااقل حوصله نداشتی یدونه رو جواب بده ... دعااات میکنم خواهر😇)

۱.شماطبق کدوم تاریخ هفته به هفته میرین جلو ؟ پریودی یا طبق تاریخی که تو سونوی اولی یعنی سونوی قلب بوده. 

{[من تاریخ سونوی قلبم چهاروز با تاریخ آخرین پریم فاصله داره. حالاتیکرم طبق اونه. ولی دکترم تو پرونده ام طبق پری رفته جلو و همش بهم میگه طبق اون برو جلو . به نظرتون کدوم بهتره]}

۲. شما از چه زمانی واقعااااا حس کردین چاق شدین و دیگه مانتوهای قبلی تون براتون تنگ شد؟ 

۳. حرکات جنین و جنسیتش رو از چه هفته ای حس کردین؟ کسی بوده توی سونو انومالی بهش بگن جنسیت بچه مشخص نیس . بخاطر جثه کوچیک یا وضعیت قرارگرفتنش تو رحم؟

💚خداجونم هزاران بار شکرت.👸

منم اوووومدم ني ني دارا رو ببينم بگم برا من دعا كنين منم ني ني دار شم به زودي😣

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

1 سونوی اولی

برای خودت یک دایره اعتماد درست کن.آنهایی که مهم هستند را بگذار درون دایره، کم اهمیت ترها را روی خط و باقی را بیرون از این دایره فرضی تصور کن. هر وقت کسی حرفی به تو زد که خاطرت رنجید ببین کجای دایره ات هستند؟؟ چرا بگذاریم آدمهای کم اهمیت زندگیمان ، ما را نارحت کنند حتی برای ثانیه ای!؟ یادمان باشد وقتی دیگران بدانند که نمیتوانند ناراحتتان کنند، دیگر تلاشی هم برای ناراحت کردن شما نمی کنند.این راز آرامش است
2456

ایشاله

برای خودت یک دایره اعتماد درست کن.آنهایی که مهم هستند را بگذار درون دایره، کم اهمیت ترها را روی خط و باقی را بیرون از این دایره فرضی تصور کن. هر وقت کسی حرفی به تو زد که خاطرت رنجید ببین کجای دایره ات هستند؟؟ چرا بگذاریم آدمهای کم اهمیت زندگیمان ، ما را نارحت کنند حتی برای ثانیه ای!؟ یادمان باشد وقتی دیگران بدانند که نمیتوانند ناراحتتان کنند، دیگر تلاشی هم برای ناراحت کردن شما نمی کنند.این راز آرامش است
حرکاتشوتوهفته بیست یک بودفک کنم برطبق پری هم حساب کن چاق هم که هفته هفده اینامانتوهام بسته نمیشد

اها ممنونم. اخه همش نگرانم چرا هیچ حرکت جزئی و کوچیکی هم حس نمیکنم. 😥

واااای خواهر من همش حس میکنم بیخودی چاق شدم. مانتوهام به زور بسته میشه. اصلا مثل قبلم نیستم‌ .  دو سه هفته است اینجور شدم.طبق پری اواخر ۱۸ ام‌ .

2 تا پنج ماهگی ک همون مانتوهابود

بعدش یادم نیس درست

1.طبق تاریخ پریود چون میگم شاید سایز نینیم بزرگ بوده که واسه منم چهار روز فرق داره

2. از 18هفته به بعد پرشدم یکم

3. از 22هفته واضح تکون هاشو حس کردم چون جفتم قدامیه

دو بار هم سونو رفتم جنسیت پسر گفته

خدایا شکرت هزاربار
2714
اها ممنونم. اخه همش نگرانم چرا هیچ حرکت جزئی و کوچیکی هم حس نمیکنم. 😥 واااای خواهر من همش حس می ...

مواظب وزنت باش

ای جونممممم  😀

بحق صاحب الزمان خییییلی  زود میشی اینو بهت قول میدم. خودتو اماده کن. 😍🤗

برات به نیت ۵تن ۵تا صلوات فرستادم. ایشالا که خبرحاملگیتو تاپیک بزنی به زودی الهی آمین. 

بر طبق پریودی درستتره

تا هفته ی ۲۰ الی ۲۲ همون لباس قبلیا....بعد اونم همون قبلیا ولی جلو باز

از هفته ۲۰ حدودا صربات و حرکاتشو میفهمیدم

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....
خودتونگران نکن

قدم ۱۵۷. وزن قبل از بارداریم ۵۷ بود. 

اصلاااااا چاق نبودم. یه کوچولو دورشکم داشتم فقط. 

سه ماه اول شدم ۵۶. یک کیلو کم کردم بخاطر حالت تهوعم. حالا طبق وزنم نباید بیشتراز ۱۲ کیلو زیاد کنم. همش نگران اونم. 

یکماهه اشتهام باز شده.  امروز دیدم رسیدم به۶۰. ☺یه کوچولو نگرانم. ولی توکل برخدا. ایشالا که الکی چاق نشم. 

قدم ۱۵۷. وزن قبل از بارداریم ۵۷ بود.  اصلاااااا چاق نبودم. یه کوچولو دورشکم داشتم فقط.  ...

نه بابامن باپونزده کیلواضافه وزنی که داشتم بیست کیلوهم توبارداری اضافه کردم

ای دادبراسیری کزیادرفته باشد....صیادرفته باشددردام مانده باشد
1.طبق تاریخ پریود چون میگم شاید سایز نینیم بزرگ بوده که واسه منم چهار روز فرق داره 2. از 18هفته به ...

اره منم تو غربالگری اولم بازم دیدم طبق پریود برام حساب کرده. 

مامانم میگه دیگه اون سونوی اولی رو ول کن. همون طبق پری برو جلو. 

منم از خدامه طبق پری یکم بیفتم جلو. ولی میگم درست و صاف حساب کنم تا بدونم وضعیتم چجوره.

از حالا به بعد دیگه طبق پریود درنظرمیگیرم.

ممنونم دوستم. 😙

خدا گل پسرتو برات حفظ کنه تا به سلامتی بغلت بگیریش. 🤗😍

2706