2737
2734
عنوان

آمپول اچ سی چی!!!!

112 بازدید | 5 پست

سلام دوست جونا من 13روز پیش دوتا امپول اچ سی جی زدم فولیکولم 14بود بعداز تزریق نرفتم سونو ببینم بزرگ شده یا نه اما از دوروز بعداز تزریق درد شدیدتخمدون و کمردرد و یکم حالت تهوع و کم کم تکرر ادرارشدید دارم سینه هامم حساس شده و خسته ام البته دوروز بعداز اولین تزریق یک امپول دیگه هم زدم ،الان دوروزه علائمم کم شده مث درد زیرشکمم اما تکرر ادرار و درد سینه دارم به نظرتون چقدراحتمال بارداریم هست؟

خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼 خودت سوپرایزم کردی خودت هم نگه دارش باش به حق بنده های خوبت هیچکسیو ناامید نکن

ینی همه این علائم از عوارض امپوله؟خیلی امیدوار بودم اما حالا که دردام کمتر شده میترسم همه اون علائم بخاطر امپول باشه

خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼 خودت سوپرایزم کردی خودت هم نگه دارش باش به حق بنده های خوبت هیچکسیو ناامید نکن

کسی اینطور نبوده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم منم این ماه کلومفین و متفرمین خوردم یه امپول اچ ام جی زدم روز ۱۲ رفتم سنو فولیم ۱۵ بود دکترم گفت همین امروز یه دونه اچ ام جی دیگه بزن تا بالغ بشه دوروز بعد دوتا اچ سی جی همزمان بزن الان نم دارم دوفاستون میخورم منم تخمدانم بهو تیر مبکشه و حالت تهوع دارم  کلا حالم نرمال نیست

امیدورام این ماه دامن همه مون سبز بشه

عزیزم منم این ماه کلومفین و متفرمین خوردم یه امپول اچ ام جی زدم روز ۱۲ رفتم سنو فولیم ۱۵ بود دکترم گ ...

انشالله عزیزم.من قرص نخوردم آخه روز تخمک گذاریم رفتم پیش دکتر که سایز فولیکولم بهم گفت اما واسه قرص دیرشده بود فقط امپول زدم ایشالله این ماه که ماه خیروبرکته خدا بهمون لطف کنه