2737
2734

سلام

لباس زیرم دوسه روزه خیس میشه دیروز سونو بودم دکتر گفت خوبه 

ممکنه متوجه چیزی نشده باشه که علت خیس شدن لباس  زیر چیه

بهار مامان ایلین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ممکنه کیسه اب باشه معطل نکن برو دکتر

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

کیسه اب ممکن سوراخه پیگیری کن ابم زیاد بخور

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

وای برا من تو بارداری اتفاق افتاد سونو هم رفتم گفت همه چی نرماله در حالی که کیسه ابم نشتی داشت دوسه روز بعد پاره شد تو هفته 25 زایمان کردم 

اگرپیوسته بگی اتفاق بدی خواهد افتاد شانس پیشگو شدن رو پیدا میکنی
2738
ببین برو بیمارستان تست می کنن که آب دور بچه نباشه ولی یه احتمالی عفونت داشته باشی چون منم همینطور ب ...

عفونت که دارم یعنی از عفونته؟

اخه ماه شش همیطور بود لباسم خیس میشد

دکترم چیزی درمورد کیسه اب نگفت هردفه سونوم میکرد میگفت خوبه

عفونت چرا باعث میشه لباس خیس شه یعنی بی اختیار ادرار میریزه جریانش چیه؟؟؟؟؟

بهار مامان ایلین
بچتون خوب بود؟ وقتی دنیا اومد

نارس بود کلی بدبختی کشیدیم ولی سالمه خداروشکر پنج سالشه خدا نکنه بچه نارس واقعا مراقبت ازش سخته

عفونت که دارم یعنی از عفونته؟ اخه ماه شش همیطور بود لباسم خیس میشد دکترم چیزی درمورد کیسه اب نگفت ...

نه عزیزم همون ترشحات عفونی منم دقیقا همینطور بودم یه هو فکر می کردم جیش کردم تازه شلوار مم خیس میشد ولی وقتی رفتم بیمارستان تست کردن گفتن از کیسه آب نیست عفونته دارو استفاده کردم خوب شدم

عشق یعنی مامان خودم
نارس بود کلی بدبختی کشیدیم ولی سالمه خداروشکر پنج سالشه خدا نکنه بچه نارس واقعا مراقبت ازش سخته

الهی خدارو شکر،واسه من ۲۴این اتفاق افتاد،محلش ندادن جون داد مرد،گفتن نمیموندش😔😔

عفونت که دارم یعنی از عفونته؟ اخه ماه شش همیطور بود لباسم خیس میشد دکترم چیزی درمورد کیسه اب نگفت ...

استاتر انشاالله که برای شما کیسه اب نیست ولی منم دقیقا همین حالت داشتم مثل بی اختیاری ادار بود یه لحظه میومد شاید چند ساعت باز خبری نبود بازم احتیاط شرط عقله برو  سونوگرافی دیگه که دستگاههاش بهتره یا یه دکتر دیگه خدای نکرده یه وقت کیسه اب باشه پاره شه دیگه راهی نداره

الهی خدارو شکر،واسه من ۲۴این اتفاق افتاد،محلش ندادن جون داد مرد،گفتن نمیموندش😔😔

به ماهم گفتن بزاریم دستگاه اکسیژن قطع کنن اما شوهرم نزاشت خدارو شکر میکنم که به حرفشون گوش نکردیم

2706