2733
2734

اره منم صورتم خيلي لك داره و منافذ باز😖😖😖😖😭😭😭

همسرم مردي عاشق و فهميده است،او مرا خط ب خط بلد است و ميداند با احساسات زنانه ام چگونه رفتار كند،،در حالت ارام مرا گنجشك خيلييي كوچولو ميداند و هر وقت عصبي باشم مرا فايتر ماهي صدا ميكند ،،تمام دغدغه ذهنيش،،ارامش روح من است،گاهي بانو بزرگوار خطابم ميكند و خودرا مردي مديون به من،،،گاهي از ارزوهايي ك برايم دارد سخن ميگويد،انقدر با هيجان مانند پسرك ده ساله ك همه او را مرد خانه صدا ميكنند ،،مرد من خيلي صميميت را بلد است ،مهرباني را بلد است،سخاوت را بلد است،مرد من با هوس بيگانه است و عشق را كاملاً بلد است،او با خشونت عليه زنان چه كلام و چه رفتار ب طور جدي و محكم بيگانه است،،مرد من يك مرد است اما نه يك مرد معمولي نه يك مرد متعصب و نه يك مرد تظاهر گر و نه يك مرد ريا كار،،،تمام فعل و انفعالات مرد من با روح و جسمش عجين است،،،دوستت دارم مرد واقعي من ،،قهرمان زندگيم ،تمام زنان سرزمينم ارزوي چنين مردي با چنين باور فكري و  عملي را دارند❤️خداراشكر چنين مردي،معشوق هميشگي زندگي من است❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برای من تا پارسال عالی بود صاف مثل ایینه اما الان نزدیک یکسال مشکلات و استرس نابود کرده به نظرم آرامش و نداشتن استرس برای داشتن پوست عالی واجبه 

بچه ها اگه فال با قیمت کم ( 10 تومن )  میخواهید بیاید آی دی تل.گرام  فقط بگید از  نی نی سایت هستید @sh_H_95_2_4

خواب کافی و بدون استرس

خوردن آب کافی

همیشه از ضدآفتاب استفاده کن

هیچ وقت با ارایش نخواب

همیشه وقتی میری بیرون و میایی صورتت رو با پاک کننده بشور(اولین کاری که میرسی خونه باشه حتی اگر ارایش نکردی چون الودگی روی پوستت میشینه)

استفاده از ماسکهای خونگی متناسب با پوست

2738

من پوستم خیلی داغون بود نزدیک ده سال میشه از ۱۶ سالگی شروع به جوش زدن کرد همه مدل درمان رو انجام دادم از لیزر گرفته تا قرص راکوتان و.... هیچوقت خوب نشد. ولی الان دوماهه روز درمیون شایدم بعضی وقتا هر روز میرم حموم و صورتمو با لیف نرم میکشم و هر هفته یک بار هم روشوب میزنم صورتم عالی شده. هم لک هام داره کمرنگ میشه و هم اینکه جوشام برطرف شده. خودم فک میکنم از روزانه حموم رفتن هست

روشور  دوهفته یه با ر  سفیده تخم مرغ  ماست وزرد چوبه یا گلاب  برای پوست من خو ...

من ماسک زردچوبه و عسل گذاشتم از بس تعریف میکردند ولی اصلن به پوستم نساخت و پوستم رو خراب کردم به دست خودم😔

2706