2737
2739
عنوان

دلم واسه زن بودنمون خیلی میسوزه

607 بازدید | 49 پست

چیزیم نشده ولی بغض داره خفم میکنه اکثر زن ها بهشون خیانت شده یا باردار نمیشن یا مشکل مالی داریم یا اخلاق نرهامون گنده یا ..... بسه اخه چرا ما باید انقدر غصه بخوریم تا کی انقدر بهمون ظلم شه ...ما چرا زن شدیم اصلا؟؟؟؟؟

خدایا فقط اون دوتا رو ازت میخوام خودت میدونی چقدر حساسم به این دو مورد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید زجر بکشیم بگیم چاقیم... لاغریم...سفیدیم سیاهیم....دماغمون بزرگه پوستمون خرابه چرا فقط ما باید اذیت بشیم

خدایا فقط اون دوتا رو ازت میخوام خودت میدونی چقدر حساسم به این دو مورد
2728

مرد ها هم مشکلات خاص خودشونو دارن 

ولی آره زن ضعیف نیست تنها گناهش اینه که مهربونه

تقدیم ب دختر نازم😜                                                                     💖 اصفهان با آن همه وسعت شده نصف جهان!                   چند وجب داری,ولی کل جهانم گشته ای💖

فکر کنم چون تو ایرانیم اینطوری شدیم😥

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌
2738

من افتخار میکنم که یه زن هستم.مشکلات زندگی رو هم پذیرفتم.زن و مرد نداره.خدا میگه خلق الانسان فی کبد.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

پای درد دل مردها بشینی از. اینم بدتره

منتها زن ها حرف میزنن

مردها تو. خودشون میریزن یا به کارای دیگه مثل مواد و  مشروب رو میارن

شاید درک نکنیم حس پسر. مجردی رو که بیکاره و از پدرش پول میگیره

و خیلی چیزهای دیگه

اینقدری که نی نی سایت تو از بین بردن قبح خیانت مردان موفق عمل کرده صدا سیما نتونسته
باید زجر بکشیم بگیم چاقیم... لاغریم...سفیدیم سیاهیم....دماغمون بزرگه پوستمون خرابه چرا فقط ما باید ا ...

تقصیر خودمونه.یکمی چشم و همچشمی و حرفای خاله زنکی و حسادت رو بزاریم کنار و روی ارتقای روحمون کار کنیم این مشکلات پیش نمیاد.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2706