2726
عنوان

دیگه دارم ناامید میشم

337 بازدید | 26 پست

همش اقدام میکنم برا بارداری بی فایدست اینبار پریودم سه روز عقب افتاد خوشحال شدم بی بی زدم ی هاله خیلی ضعیف افتاد یکم امیدوار شدم ولی حالا میبینم لک دارم یعنی پری میخاد بیاد؟خدایا خودت کمکم کن 😢😢

👆با خدا باش، پادشاهی کن👆

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم همه ما این روزهارو گذراندیم نترس به موقع همچنین میگیره که خودت نفهمی.فقط یاسسسسسسسسسسسین بخون معجزه میخوای صبح تا شب یاسین بخون

خدا با من است تو همه شرایط دوست دارم خدا خخوببببببم  

توکلت به خدا باشه عزیزم احتمال ۹۹ درصد بارداری برو حتما آز بده انشالله که هستی

عشق فقط عشق علی رهبر فقط سید علی❤️.                  اللهم عجل لولیک الفرج(الهی آمین).     تا پای جون مواظب امانت مادرم زهرا (س) هستم❤️❤️.                  السلام علی الحسین❤️ و علی علی بن الحسین❤️وعلی اولاد الحسین ❤️وعلی اصحاب الحسین❤️وعلی عباس الحسین❤️برای سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان(عج) 5صلوات بفرستید خیلی سپاس گذارم ازتون🙏🌷🌷
عزیزم همه ما این روزهارو گذراندیم نترس به موقع همچنین میگیره که خودت نفهمی.فقط یاسسسسسسسسسسسین بخون ...

تو این مدت ک اقدامم همه جور ختمی شرکت کرذم از یاسین گرفته تا زیارت عاشورا و نادعلی و ... ولی قسمتم نشده هنوز 😥

👆با خدا باش، پادشاهی کن👆
مگه لک لانه گزینی الان انجام میگیره؟ حدود ۹ماهه 😢

اره لک لانه گزینه تقریبا ۷تا۱۰روز بعد از لقاح انجام میشه

عشق فقط عشق علی رهبر فقط سید علی❤️.                  اللهم عجل لولیک الفرج(الهی آمین).     تا پای جون مواظب امانت مادرم زهرا (س) هستم❤️❤️.                  السلام علی الحسین❤️ و علی علی بن الحسین❤️وعلی اولاد الحسین ❤️وعلی اصحاب الحسین❤️وعلی عباس الحسین❤️برای سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان(عج) 5صلوات بفرستید خیلی سپاس گذارم ازتون🙏🌷🌷
2706