2737
2734
عنوان

تولد

170 بازدید | 25 پست

سلام چهارشنبه تولدمه  ميخوام خانواده خودم و خانواده همسرم و دعوت كنم شام خونمون پيشنهادتون چيه نميخوامم از بيرون غذا بگيرم چند بار تا حالا از بيرون كباب گرفتم و هيچ كدوم برنج شب نميخورن حدودا ١٢ نفريم با ٤ تا بچه هر ايده اي به ذهنتون ميرسه بهم بگيد چكار كنم كه بهشون خوش بگذره 

جوجهرخالي هم صرفه هم خوشمزه هم بچه ها و مردها عاشق درست كردنشن واسه هنر نمايي ژله درست كن گل و شمع بگير هندوانه طالبي اسكوپ بزن با اسكوپ بستني ها سالاد اندونزي درست كن جوجه و سوپم بزار محشر ميشه هم ميوه هم دسر هم سالاد هم غذا هم سو پ داري هم خيلي نميشه هم زيبا ميشه

....!هیچ کس احساسم را نفهمید. ..!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی دو روز دیرتر تولد بگیر که برای نهار باشه. آخه چی بدی به مهمونا غیر از پلو؟

تولدتون هم مبارک 😊

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
2728
2738
واي مرسي از هندونه و طالبي خيلي خوشم اومد ممنون 

عالي ميشه اسكوپ ميوه چون برا خانواده شوهر درست كردم مونده بودن هندوانه زرد و قرمز و گرمك سفت سه رنگ

....!هیچ کس احساسم را نفهمید. ..!

ژله ژله بستني موهيتو

كيك مرغ الويه

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
2706