2726
سلام.من که یادم نیست آخرین بار کی اومده باهام خرید؟البته دیگه عادت کرده ام..آخه وقتی میومدهمون مغازه اول نه دوم بایدمی خریدم وگرنه عصبانی می شد..اصلانمیشدپیشش دل دل کردیازیادپروکرد..یاخدای نکرده عوض کرد!حالاباوجودنی نی که توکالسکه هم نمیشینه درست وحسابی.. میرم خرید شماچطورین؟؟همه مردهااینطورن؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نظراتتون جالب بود اما من همیشه و حتی الان بعد4سال و با نوزاد 3 ماهه با همسرم میرم خرید...عاشق این هستیم که با هم یه چیزی رو انتخاب کنیم و البته هم سلیقش خوبه هم حوصلشو داره.
من با شوهرم میرم خرید عادت کردم با هم وسایلامونو انتخاب کنیم و هراز چند وقتی یه بار میریم
البته من تو این شهر تنهام و از تنهایی خرید رفتنم بدم میاد و خواه ناخواه مجبورم برم
دوست هم دارم باهام باشه اخه دستش باز باشه هرچی بگم میخره
:::::::::::بیچاره:::::::::::هههههههه
منم همش خودم تنها برای خودم خرید می کنم مگر اینکه با شوشو بیرون باشیم و یهو یک چیزی چشمم رو بگیره .
مگه مخمو از سره راه اوردم با اون برم خرید خودم تنهایی می رم می گردم حال می کنم
می شه برای مادر شدنم صلوات بفرستین 
همسری من عاشق خرید کردنو گشتن تو پاساژه بعضی وقتا واقعا من کم می یارم

همیشه هم تو نت دنبال مدل های جدیده ببینه مد روز تو بازار چیه که وقتی می ریم خرید بهترینو بخره چه برای خودش چه برای من فقط یه بدی داره اونم اینه که فقط باید مارک دار باشه اونم اصل نه چینی

همیشه سر این موضوع باهاش در گیرم آخه من بعضی وقتا از یه چیزایی خوشم میاد ولی اون نمی پسنده میگه مارک نداره جنسش خوب نیست

البته خداییش توی جنس خوب و بنجل خیلی سر رشته داره
2706