2733
2734

سلام 

من ٣٦ سالمه مجردم و توى يك شركت خصوصى مسئول دفترم حقوقم اى بد نيست ولى ديگه شرايط كارى داره برام سخت ميشه بدليل حاشيه و خاله زنك بازى مديريت شركت

و در كل دنبال اينم كه يك مهارتى ياد بگيرم و كار خودم رو داشته باشم

آرايشگرى (چه رشته اى ؟)

مربى گرى آشپزى و شيرينى پزى(مورد علاقه خودمه)

باز كردن مزون يا بوتيك زنانه

كافى شاپ

يا چى ؟؟؟

بچه ها هر چي به ذهنتون ميرسه عيب و مزيت رو بگين 🙏

ارایشگری هم سرگرمی هم پول خوبی گیرت میاد

و تـو مـیـتـوانسـتـی بـه چـشـمـانـم نـگـاه کـنـی و گـلـویـم را بـا چـاقـویـی تـیـز بـبُری،و مـن مـیتـوانـسـتـم در آخـریـن نـفـس،از تـو بـخـاطـر خـونـی شـدن دسـت هـایت مـعـذرت بـخـواهـم...P&F

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزيزم تو كدوم رشته اش به نظرتون ؟

نمیدونم رشته هاشون کدومن؟

و تـو مـیـتـوانسـتـی بـه چـشـمـانـم نـگـاه کـنـی و گـلـویـم را بـا چـاقـویـی تـیـز بـبُری،و مـن مـیتـوانـسـتـم در آخـریـن نـفـس،از تـو بـخـاطـر خـونـی شـدن دسـت هـایت مـعـذرت بـخـواهـم...P&F
2738
مثلا رنگ و مش ناخن تاتو ميكاپ و ...

همشو برو.من میکاپ و رنگ و مش و شنیون دوس دارم

بچه ها ممنون ميشم خواهرانه كمكم كنيد

كاشت ناخن الان خيلي رو بورسه

در امدشم خوبه

اگه ميخواي كار خودتو داشته باشي ميتوني خياطي يا ارايشگري اموزش ببيني

مغازه لوازم ارايشي هم خوبه

دنيا دو روزه   
كاشت ناخن الان خيلي رو بورسه در امدشم خوبه اگه ميخواي كار خودتو داشته باشي ميتوني خياطي يا ارايشگر ...

مغازه لوازم آرايشى هم خيلى گزينه خوبيه جاي فكر داره مرسى دوستم ❤️

2706