2733
2739
عنوان

امسال متولدین چه سالی برای پیش دبستان ثبت نام می کنند؟

| مشاهده متن کامل بحث + 27400 بازدید | 117 پست
ممنون خانمها خیلی کمکم کردید فردا همسرم رو می فرستم بره از آموزش و پروش بپرسه تا مطمئن بشیم. به احتم ...

پسرتون رو پیش کدوم روانپزشک بردین چون من بردم پیش یه روانپزشک ریسپریدون و آریپرازول داد ولی اصلا تاثیر نداشت فقط دو ماه اول تاثیر داشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من کودکم متولد نیمه اول ۹۴ میباشد منطور از پیش ۱ و ۲ چیه متوجه نمیشم تو پیش ۱ چی یاد میدم یا ۲ ...

بچه 4 سال تمام باشه ميره پیش 1 .5 سال تمام باشه میره پیش 2 .بچه شما مهر 99 ميره پیش 2

2731
2738

سلام و وقت به خیر

اپلیکیشن دانادیسبرای آموزش و تربیت کودکان تا 14 سال بسیار مفیده.در این اپلیکیشن با کمک گرفتن از قصه و داستان و انیمیشن های جذاب رفتارهای نامناسب کودکان اصلاح می شود. برای دریافت این اپلیکیشن جذاب به سایت دانادیس  مراجعه کنید.

مشاوره کودکان و نوجوان، متخصص های زندگی
سلام من کودکم متولد نیمه اول ۹۴ میباشد منطور از پیش ۱ و ۲ چیه متوجه نمیشم تو پیش ۱ چی یاد میدم یا ۲ ...

سلام و وقت به خیر

اپلیکیشن دانادیسبرای آموزش و تربیت کودکان تا 14 سال بسیار مفیده.در این اپلیکیشن با کمک گرفتن از قصه و داستان و انیمیشن های جذاب رفتارهای نامناسب کودکان اصلاح می شود. برای دریافت این اپلیکیشن جذاب به سایت دانادیس  مراجعه کنید.

مشاوره کودکان و نوجوان، متخصص های زندگی
کار درستی میکنی عزیزم بچه تو کلاس از همه بزرگتر باشه بهتره تا ضعیف تر باشه.الان کلاس اولم سه ماه دوم ...

راس میگی ؟ چه خوب

تاپیک توانبخشی یا ناتوان سازی رو بخونید سوالی بود در خدمتم