2737
2734
عنوان

باورم نمیشه ۲ خط شد بالاخره ۲ خط شدبی بی چکم

| مشاهده متن کامل بحث + 1641 بازدید | 66 پست

خیلی خیلی مبارکا باشه

زیارتت هم قبول🙏🙏

عزیزم رفتی کربلا منم دعا کن این ماه دو خط ببینم😞😞

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💙مرا به این سخت جانی گمان نبود💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا هر جا میرم برای همه گرفتارا همه منتظرا همه مجردا همه حاجتمندا دعا میکنم مخصوصا بچهای نی نی سایت ...

لطفامنوهم دعاکن حاجت بگیرم .خیلی درمونده وخسته شدم😢

زیارتت قبول باشه؛قدم نی نی پرازخیروبرکت ؛صحیح وسلامت بدنیابیادان شاءالله

2728

واااااای مبارک باشه عزیزم   

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
ب سلامتی مبارک باشه ی سوال چجوری ب عراقیه فهموندی چی میخوای؟ گفتی بی بی چک؟!

اول گفتم بی بی چک نفهمید گفتم تست بهم داد

بعد1سال و 1ماه انتظار بالاخره خدا فرشتشو گذاشت تودلم خدا خودتم مواظبش باش خدایا ممنونتم🙏🙏🙏
2738

عزیزم خیلی مبارکه 

خیلی دعا کن برای همه ی ما منتظر ها 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
بخدا هر جا میرم برای همه گرفتارا همه منتظرا همه مجردا همه حاجتمندا دعا میکنم مخصوصا بچهای نی نی سایت ...

عزیزم مبارکت باشه.تروخدا واسه بابای منم دعا کن

لطفا برای سلامتی پدرم ی صلوات بفرستید🥰ممنون

عزیزم مبارک باشه ❤

واسه منم دعا کن خیلی وقته منتظرم 😔

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

مبارک باشه عزیزم ، مارو هم دعاکن. ان شاالله به سلامتی  دنیابیاری نی نی خوشگلت رو .

عضو گروه رز آبی. 💙💙💙.       وزن شروع ۶۹کیلو  .           شروع  ۱۲ دی . 💙💙💙.       وزن هدف ۵۹ کیلو . 

چه مکان عزیزی خدا بهت نظر کردو عیدی داد واسه همه بچه ها و گرفتارا دعا کن منم خیلی دلم این روزا پره واسه منم دعا کن .انشالله بارداری راحتی داشته باشی و خدا کنجدتو واست نگه داره صحیح و سلامت اول صبح حالم خوب شد 😍😍😍😍

2706