2726

بچها یادتونه گفتم میخوام برم کربلا روز ۴ اردیبهش پری میشم تا دیروز خبری نشد الان نجفیم دیشب از حرم امام علی میومدم رفتم بی بی چک گرفتم الان ۲ خط شد خیلی زود ۲خط شدباورم نمیشه

بعد1سال و 1ماه انتظار بالاخره خدا فرشتشو گذاشت تودلم خدا خودتم مواظبش باش خدایا ممنونتم🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بخدا هر جا میرم برای همه گرفتارا همه منتظرا همه مجردا همه حاجتمندا دعا میکنم مخصوصا بچهای نی نی سایت 😢

بعد1سال و 1ماه انتظار بالاخره خدا فرشتشو گذاشت تودلم خدا خودتم مواظبش باش خدایا ممنونتم🙏🙏🙏

ای الهی شکررررر

عزیزم تورو به ذره ذره ی خاک نجف قسم میدم برای من یه دعای مخصوص تو حرم بکن به خدا کم آوردم گره تو کارمه. بگو اینقدر ناامیدش نکنین پس در خونه ی کی برم ....

الهی هرچی مهربونی خدا هزار برابر بهت برمیگردونه . منم تو حرم امام رضا دعات میکنم . خواهش می کنم 😢😢😢😢😢😢

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

مبارکه نفس جان 

برا ما هم دعا کن 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2706