2733
2734
عنوان

خانومای ورزشکار و خوش اندام بیایین

2536 بازدید | 36 پست

من قدم ۱۶۲ وزنم ۷۱ هست

میدونم چند کیلویی اضافه وزن دارم

میخوام برم ورزش

بین فیتنس و ایروبیک نمیدونم کدوم بهتره

چون میخوام وزن کم کنم 

بعد بگید بعد از چند مدت لاغر میشم تو هر کدوم

اگه تجربه دارید راهنمایی کنید لطفا

زندگی با عشق زیباست😍بعد ۴ سال به عشقم رسیدم😃
به نظرم ورزشی برو که درصد برگشت چاقیت کم باشه.  ایروبیکو اگه ول کنی خیلی زود سایزت برمیگرده اگ ...

پس فیتنس خوبه؟؟؟؟؟

زندگی با عشق زیباست😍بعد ۴ سال به عشقم رسیدم😃

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
به نظرم ورزشی برو که درصد برگشت چاقیت کم باشه.  ایروبیکو اگه ول کنی خیلی زود سایزت برمیگرده اگ ...

برعکس میگی عزیزم

اگه بدنسازیو ول کنی بلافاصله عضلاتت شل میشه و چاق میشی

من خودم 5 ماه ایروبیک رفتم بعد هم ولش کردم  الان 10 ماهه نمیرم اصلا برنگشته 

قبل از این که برم رفتم مشاوره برا بدنسازی گفت اصلا تو کوتاه مدت جواب نمیده بعد هم اگه ولش کنی بلافاصله عضلاتت شل میشه

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
برعکس میگی عزیزم اگه بدنسازیو ول کنی بلافاصله عضلاتت شل میشه و چاق میشی من خودم 5 ماه ایروبیک رفتم ...

عزیزم

من خودم بارهاایروبیک رفتم ولی نمیدونم چرا همین که دیگه نمیشد برم هرچی کم کرده بودم برمیگشت ولی خواهرم بدنسازی رفت خیلی خوب هم کم کرد و الان با اینکه چند ماه نمیره هنوز مثل همون موقع است بدنش

2738
بدنسازی ندوست☺ ایروبیک یا فیتنس دوست😉

عزیزم میدونی فیتنس همون بدنسازیه؟؟؟

خانوما لطفا برا موفقیت و عاقبت به خیر شدنم دعا کنید و یه صلوات بفرستید، با دعاهای خوب شماست که روز بروز پیشرفت میکنم.ممنونم💛🧡❤
برعکس میگی عزیزم اگه بدنسازیو ول کنی بلافاصله عضلاتت شل میشه و چاق میشی من خودم 5 ماه ایروبیک رفتم ...

درست میفرمایید

و درکل اگه هردوتاش یعنی فیتنس و ایروبیک همزمان باشه بهتره

خانوما لطفا برا موفقیت و عاقبت به خیر شدنم دعا کنید و یه صلوات بفرستید، با دعاهای خوب شماست که روز بروز پیشرفت میکنم.ممنونم💛🧡❤
عزیزم من خودم بارهاایروبیک رفتم ولی نمیدونم چرا همین که دیگه نمیشد برم هرچی کم کرده بودم برمیگشت ول ...

نمیدونم ولی من از هرکی پرسیدم میگفت بدنسازی نرو بر میگرده

ولی ایروبیک انجام دادم تا حالا برنگشته 

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
نمیدونم ولی من از هرکی پرسیدم میگفت بدنسازی نرو بر میگرده ولی ایروبیک انجام دادم تا حالا برنگشته&nb ...

ایروبیک که میرفتی تغییرسایزت زیادبود؟برای شکم وبازواینام خوبه؟فرم دهیش خوبه؟

عزیزم فرق دارن  بدنسازی نیاز به وزنه زدن داره ولی فیتنس ن

از لحاظ لغوی انگلیسی جفتش هم معنا ان

حالا تو ایران دستکاری کردن و خودشون معنی اضافه کردن بماند

2706