2703
2553
عنوان

خانمای باردار ی مشکلی دارم فقط فحش ندین

| مشاهده متن کامل بحث + 1181 بازدید | 84 پست
بلال چیه؟

منظورم اینه که فقط یکبار  درد خیلی بدی داشتم وای اصلا نمیتونستم تکون بخورم دستم رو شکمم بود و خم شده بودم، اگر صاف میشدم نا تو کمرم تیر میکشید، مینشستم با گریه بلند میشدم خیلی وحستناک بود

فکر کنم همون درد زایمان بوده 45 دقیقه طول کشید شاید اگر همون موقع میرفتم طبیعی دنیا میومد اما چون دکترم گفته بود درد داشتی نترس و نیازی هم نیست خودت رو همون موقع برسونی یا با آمبولانس بیایی، میگفت از درد زایمان تا دنیا اومدن بچه چند ساعت طوی میکشه 

شوهرمم که یادم نمیره فقط نگتم میکرد اونم تازه خواب آلود ( آخه من فقط باید راه میرفتم که خوب بشم)

بعد از زایمانم میگفت نمیدونی اون موقع من چه ترسی داشتم هر لحظه میگفتم الان بچه دنیا میاد چکار کنم 

ممنون عزیز دلم هنوز نمیدونم دخمله یا پسر هر چی هست قدمش روی چشمام فداش بشم

من 80% مطمعنم دختره آخه 3 بار خواستم بنویسم دخترت، به همین دلیل 

قدمش خیر باشه عزیزم به دل خوش انشالله، موفقیتهاش رو ببینی و همیشه توی شادی ها باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من 80% مطمعنم دختره آخه 3 بار خواستم بنویسم دخترت، به همین دلیل  قدمش خیر باشه عزیزم به دل خوش ...

چه جالب منم سر دخترم همش تو دهنم میومد دخترم نمیدونم چرا حتی رفتم دکتر جلوش گفتم دخترم گفت مگه سونو رفتی جنسیتو میدونی؟

سر پسرم هم باز فکر میکردم دختره اسمم انتخاب کرده بودم خیلی ضایع شدیم ولی   جالبه همه هم میگفتن حس میکنیم دختره بچت 

خیلی سطحی بود و اونم از پهلو که میگن هم سطخی هست هم فشاری به شکم نمیاد. ولی بازم اینجوری شد. قبلش ای ...

اشکال نداره شاید ربطی نداشته اصلا... اما در مورد نزدیکی چون خودمون عذاب وجدان و وسواس میگیریم بهتره رعایت کنیم و محتاط تر باشیم ... خودت رو ببین از دیشب چقدر استرس و گریه داشتی... واسه همین سعی کن از هرچی دکترت گفت بازم محتاطتر باشی که این فشار روحی رو نکشی

دختر بهاری من تو آخرین روز اردیبهشت 97 به دنیا اومد خدایاااا شکرت ..‌. همیشه دعا میکنم خدا این لذت رو نصیب همه منتظرها کنه😊
2720

وای استارتر چقدر بی ادبی حالا واقعا لازمه ما بدونیم از پهلو بوده و روغن زدی و خشک نبود و شوهرت بوست کزد و از این حرفها مطمینی دغدغه اصلیت خونریزیت بوده یا که نه اومدی اینجا اموزش شب زفاف بدی  یا اینکه یه مرد مریضی

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
یعنی الان نرم فروغ جون دارم دق میکنم دستمال رو که دیدم دنیا رو سرم خراب شد فقط اندازه سر سوزن بود ام ...

عزیزم انقد نگران نباش انشالله که چیزی نیست چند ماهته؟

دِلِ مَن هَر چِه غَلَط بود فَراوان کَردی
وای استارتر چقدر بی ادبی حالا واقعا لازمه ما بدونیم از پهلو بوده و روغن زدی و خشک نبود و شوهرت بوست ...

حالا تو به اعصابت مسلط باش. دردی دوا نمیکنی زخم زبون هم نزن 

البته حرف من رو هم با طعنه و کنایه و بد نخون، خیلی معمولی بخون 

2714

منم بعضی وقتا لک بینی داشتم دکترم میگفت واسه دور دهانه رحمه چون بچه که بزرگتر میشه به رحم فشار میاد البته من ۹ ماه و یک بارم نزدیکی نداشتم. شماهم نگران نباش حسابی استراحت کن اگه دوباره لک دیدی برو دکتر

دِلِ مَن هَر چِه غَلَط بود فَراوان کَردی
حالا تو به اعصابت مسلط باش. دردی دوا نمیکنی زخم زبون هم نزن  البته حرف من رو هم با طعنه و کنای ...

اخه یه جوز توضیح داده بیشتر به اموزش شب زفاف میمونه تا ناراحتی از لکه بینی تو بارداری یرو پستاش رو بخون اغلب اوقات هر وقت پست میزاره جنسیه زشته به خدا

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
وای استارتر چقدر بی ادبی حالا واقعا لازمه ما بدونیم از پهلو بوده و روغن زدی و خشک نبود و شوهرت بوست ...

کی گفت شوهرم بوسم کرد؟

خب چی بگه؟ بگه رابطه داشتم خون اومد بعد ما هی کلمه به کلمه سوال کنیم؟

سخت میگیریا 

اخه یه جوز توضیح داده بیشتر به اموزش شب زفاف میمونه تا ناراحتی از لکه بینی تو بارداری یرو پستاش رو ب ...

عزیز دلی میدونم چی میگی ولی خوب هرکس یه طور هست، اینجا هم هرکس یه پستی میذاره بقیه تا تهش میپرسن این بنده خدا هم همه چیز رو توضیح داده حالا من یه حرفی میزنم انصافا ناراحت نشو فقط برای این میگم که متوجه بشی اگر نمیگفت چطور، بقیه میگفتن این روش رو انجام دادی یا اون گندش رو در میاوردن 

تازه من بعد از زایمانم جایی خوندم که حتی برای زایمان هم خوب هست  حالا شایعه بوده یا نه خدا مید ...

خوبه عزیزم. اما دقیقا دو سه روز آخر که سبب میشه دهانه رحم تحریک بشه برای باز شدن و رفتن بچه در کانال زایمانی . بسیاری دکترها پیشنهاد میکنن در معاینه ی آخر

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
اخه یه جوز توضیح داده بیشتر به اموزش شب زفاف میمونه تا ناراحتی از لکه بینی تو بارداری یرو پستاش رو ب ...

نه عزیزم حساس شدی‌ ایشون خانم محترمی هست. توی تاپیک ختم حدیث کسا استارتر هست . قبول دارم که بهتره سربسته گفته بشه اما خوب واقعا نگرانه . فکر میکنم پوزیشن رو برای این گفت که بگه فشاری نیومده که سبب خون ریزی بشه .

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2706