2737
2734
عنوان

حالم از وقاحت بعضی بهم میخورهه!😷😧

| مشاهده متن کامل بحث + 2630 بازدید | 117 پست
  ووووووی زنش هم خونه بود ؟ این چیزا رو دید ؟

برای من تعریف کردن تو ساختمون ما نبود عزیزم‌ اما میگفت اومده دم در خونه ش جلوی همه گفته . اونقدری اغتشاش ایجاد کرده که زنگ  زدن ۱۱۰ اومدن رسیدگی کردن. والا اگرم خونه نبوده بعد همسایه ها گفتن دیگه

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
میره با به اصطلاح خاستگاراش حرف جنسی میزنه ببینه اونا چی میگن؟؟؟    

اونی که تو خواستگاری حرف از هم خوابی و این حرفا بزنه خیلی عذرمیخوام دیدش از دختر فقط رابطه ست و به هیچی جز این فکر نمی کنه 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای من تعریف کردن تو ساختمون ما نبود عزیزم‌ اما میگفت اومده دم در خونه ش جلوی همه گفته . اونقدری اغ ...

خدا نصیب نکنه ، مردم چه کارایی می کنند ، خدا کنه همه جوونا خوشبخت و عاقبت بخیر شن 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
  خدا نصیب نکنه ، مردم چه کارایی می کنند ، خدا کنه همه جوونا خوشبخت و عاقبت بخیر شن

واقعا ....یعنی گاهی با خو م میگم این ( خیلی ببخشید) نیازهای زیر شکم اینقدر مهمه که آدم ابرو و زندگی و شخصیت و عزت و همه چیزش رو بر باد بده ؟

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2728
واقعا ....یعنی گاهی با خو م میگم این ( خیلی ببخشید) نیازهای زیر شکم اینقدر مهمه که آدم ابرو و زندگی ...

میدونی چیه ؟ از اول تو گوش مردا خوندن این زن که نبابد خیانت کنه و با برچسب مرد تنوع طلب دست به تنوع طلبی می زنند 

منم یکیو میشناسم، زن اولی یارو به تمام معنا فرشته بود، مرده هم البته خیلی خوب بوده ها!، جوری که زنش ...

عزیزم نمیدونم چطور به خودشون اجازه این کارهارو میدن؟ولی من احتمال میدم تربیت ناصحیح هم مردهم زن!!! چون معمولا کسایی که اینکارهارو میکنن ازخانواده های سطح پایینن بیشترشون...خانواده های سالم چیزای خوب رو درذهن بچه هاشون پرورش میدن که بعدها خانواده ای سالم داشته باشن نه یادشون بدن به هرقیمتی شوهرکن!!!به هرقیمتی زنتو بد بدون به هرقیمتی فقط به فکرخودت باش و...

ماییم و نوایِ بی نوایی بسم الله اگر حریف مایی...🦋
اونا که احتمالا حرام ابدی هم شدن اگه باهم ارتباط جنسی برقرار کردن وقتی دوطرف متاهلن!!! مشکل همون اعت ...

اینا به درد زندگ نمی خورند که ، فقط فکر خوش گذرونی هستند 

چجوری میتونم تاپیکای قبلی یه نفروببینم

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
2738
منم یکیو میشناسم، زن اولی یارو به تمام معنا فرشته بود، مرده هم البته خیلی خوب بوده ها!، جوری که زنش ...

سزای آوار شدن تو زندگی یه زن دیگه همینه دیگه ، خدا از اون بدترش کنه هم اینو هم اونایی که با هزار ترفند و توجیه مرد زندگی یه زن دیگه زو رام می کنند 

چجوری میتونم تاپیکای قبلی یه نفروببینم

بزن روی نام کاربریش + درباره من 

تبادل لینکایی که ایجاد کرده رو نگاه کنید 

درآخر مرسی از همه...یه لحظه خیلی حالم بدشد...ولی خب ارزش های هرکسی بابقیه فرق میکنه...این روباید قبول کرد وبیخیال بود موفق باشید دوستان گلم...❤

ماییم و نوایِ بی نوایی بسم الله اگر حریف مایی...🦋

من که واقعا به چشم دیدم که به چه فلاکتی افتادن، امیدوارم دیگه کسی همچین اشتباهاتی نکنه چون هم خودش بدبخت میشه و چندتا خونواده رو ناراحت و داغدار میکنه

واقعا اون روزی که زن اولی جداش ده بود و داشت میرفت خونه ی باباش، همه گریه میکردن، انگار خدای نکرده یه جوون مُرده 😔

خدا جای حق نشسته، سزای خوبی و بدی رو تو همین دنیا میده

من چه و که هستم؟ جواب: من حاصل جمع همه‌ی چیزهایی هستم که بر من گذشت، همه‌ی آنچه شاهد بودم و همه‌ی آنچه بر سرم آمد. من همه‌ی کسان و چیزهایی هستم که بودنشان در جهان بر من اثر گذاشت و از من اثر گرفت. من همه‌ی چیزهایی هستم که بعد از رفتنم اتفاق می‌افتد و اگر نیامده بودم اتفاق نمی‌افتاد.اما نه اینکه وجودم استثنایی باشد، هر (من) هر کدام از مایی که الان ششصد میلیون شده ایم ، مجموعه ی مشابهی را در خود داریم . برای آخرین بار تکرار میکنم؛ برای فهمیدن من ،باید دنیایی را به کام بکشید.
عزیزم‌نگران نباش چندتا مورد دیدم که اینجوری اومدن سوار زندگیه یه نفر دیگه شدن اونوقت همون بلا اومده ...

آره واقعا ولی آخه ضربه ای که به خانم اول میخوره با هیچ چیز قابل جبران نیست!!

نمیدونم شاید هم من زیادی حساسم؟!

بنظر من اگر مردی بهتون خیانت کرد بخندین چون خودشو بدبخت کرده نه شمارو دوم بهتر زودتر خودشو نشون داده ...

اخه دوست پسرو باز میشه فراموش کرد....مردی که سال ها باهاش زندگی کردم و بهش دلبستمو چطور یه شبه خراب کنم چطور؟

این همه عمر رفتم چی میشه؟!

2706