1177
648

دوستان اقدامی عزیز و منتظران نی نی جونی بیاید از امیدها و علائمتون بگید  

خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼

سلام دوستان منم این ماه اقدام کردم وخیلی امیدوارم 17موعدپریه امیدوارم نیااااااد

خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

1156
منم موعدم ی هفته دیگه س و همه ی علائم پری رو دارم

شما هم درد سينه داري؟من از ديشب خيلي ناگهاني تا امروز سينه هام يهوووو درد گرفتن 

هر ماه كم كم شديد ميشد مثلا ٤-٥روز شروع ميشد ميرسيد به درد امروزم كه دارم

امروز هم نمردیم، اما زندگی کردیم؟اون هم معلوم نیست!
سلام من روز۱۰ سیکلمه ترشحات تخم مرغی دارم نمیدونم ترشحات تخمک گذاریه ؟   ۲ روزم بیشتر ترشح ...

سلام دوستم سیکلت چندروزه اس به احتمال زیاد تخمک گذاریت نزدیکه ببین دمای بدنت بالا رفته وای زیر شکمت تخمدون هات درد داری

1189
١١ ارديبهشت موعدمه  اما سينه درد دارم مثل هميشه قبل پري  والا كلافه شدم خدا هم نميخواد ب ...

انشالله این ماه جواب می گیری

من هر ماه علائم دارم ولی باز پری میاد☹☹☹

موقع تخمک گذاریت مگه اقدام نمیکنی

منم موعدم ی هفته دیگه س و همه ی علائم پری رو دارم

امیدوارم پری وربپره

[QUOTE=57935370]شما هم درد سينه داري؟من از ديشب خيلي ناگهاني تا امروز سينه هام يهوووو درد گرفتن  ...

ععع منم پاهام خيلي ضعف ميره ،كمر دردهاي خفيفي هم دارم اما قشنگ منتظر پريودي هستم ١٠ماهه انقدر فكر كردم نابود شدم

امروز هم نمردیم، اما زندگی کردیم؟اون هم معلوم نیست!
1184
ان شالله به حق روزای خوب شعبان همه ی خانما مادر بشن

انشالله 

1182