2703
2553

من موهام خیلی چربه هر کاری کردم خوب نشد دکتر دارو انواع شامپو سرکه آبلیمو نشد که نشد باید هر روز بشورم یه روز نشورم میشه ازش روغن بگیری خیلی ام خارش میوفته بخارونی هم بدتر میشه خیلی کلافم کرده اگه کسی این مشکلو داشته که درمان کرده بگه لطفا 

الکسیس سانچزه  بازیکن فوتباله   کاربیمو شوهرم ساخته اسم بازیکن محبوبشو بخوره تو سرش گذاشت نام کاربیم بنده خدا گفت بعداً خودت عوض کن حالا عوض نمیشه    حالا همه با هم یک صدا بگین الکسیس سانچز الکسیس سانچز هوراااا 
شاممو تخم مرغ داروگر

تخم مرغ صحت زدم تاثیر نداشت 

الکسیس سانچزه  بازیکن فوتباله   کاربیمو شوهرم ساخته اسم بازیکن محبوبشو بخوره تو سرش گذاشت نام کاربیم بنده خدا گفت بعداً خودت عوض کن حالا عوض نمیشه    حالا همه با هم یک صدا بگین الکسیس سانچز الکسیس سانچز هوراااا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تخم مرغ صحت زدم تاثیر نداشت 

نه ببین دخملی این شامپو تخم مرغی داروگر اون قدیمیا که شکل تخم مرغه درش سیاه شامپوش نارنجیه اونو میگما

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
2720

سلام‌شوره هم داره

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
نه ببین دخملی این شامپو تخم مرغی داروگر اون قدیمیا که شکل تخم مرغه درش سیاه شامپوش نارنجیه اونو میگم ...

مرسی عزیزم برم داروخانه بگم شامپو تخم مرغی داروگر 

2714

عزیزم شامپوی ضد شوره ایروکس بگیر. واسه موهای چربه. ضد خارشم هست. قشنگ مو رو خشک میکنه... خیلی باحاله 

ی شامپوی گیاهی هم بهت میگم، شامپو  ۷گیاه کندلوس. اینم واسه چربی و خارش و بقیه مشکلات مو عالیه. مقوی مو هم هست.

و سرآخر شامپوی "ویتاکَپ"  بَس

هم خیلی خیلی خوش عطره. هم حاوی کپسول های ویتامینه. هم مو رو خشک چوب میکنه 😁 

🍃🌻 عشقای من  یا لایک کنید یا ریپلای 🥀 با تشکر 😻💐
سلام‌شوره هم داره

نه اون جور شوره که بریزه رو لباس مث روغن انگار یه چیز چسبیده به پوست سرم 

عزیزم شامپوی ضد شوره ایروکس بگیر. واسه موهای چربه. ضد خارشم هست. قشنگ مو رو خشک میکنه... خیلی باحاله ...

کدومش واسه موی چرب بهتره 

مرسی عزیزم برم داروخانه بگم شامپو تخم مرغی داروگر 

نه خواهرجان برو بقالی هم داره کلا این یع شامپوی معمولی همه دارن

حالا بزن اگه بد بود به موت نساخ دیگع نزن 

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
تا ازدرون خودتو  درمان نکنی هزار تا چیزم بزنی فایده نداره.موقتا شامپوی ضدشوره فیس دوکس مخصوص مو ...

از درون چطور 

2706