2726

من و همسرم هم قدیم و تو مهمونی و مراسم مجبورم کفش نهایت ۲ سانت بپوشم. اگه پاشنه بلند بپوشم قدم ازش بلندتر میشه. شما براتون مهمه که پاشنه بلند بپوشید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من شوهرم 6 سانت ازم بلندتره اما خودم کلا کفش پاشنه بلند ندوس چون بدون همسرمم خیلی قدم بلند میشه...

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 
2728

من شوهرم بلنده اما به نظرم بپوش و بهش فكر نكن تو هاليود خيلي ها از همسرانشون بلندترن و با افتخار پاشنه بلند مي پوشن نمونه بارز نيكول كيدمن و تام كروز 

پسرم منتظر در آغوش كشيدنت هستم   

من شوهرم ١٧٦به نظر خودم كوتاهه اما پاشنه ده سانتى هم ميپوشم بهش نميرسم،شما هم اجبارى نيست پاشنه بلند بپوشى گلم

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
من شوهرم بلنده اما به نظرم بپوش و بهش فكر نكن تو هاليود خيلي ها از همسرانشون بلندترن و با افتخار پاش ...

اونا که خیلی وقته طلاق گرفتن. الان یه شوهر باحال دیگه داره.

خدایا فقط تورو دارم، کمکم کن.
2706