2726
عنوان

مرکز ناباروری یزد

14059 بازدید | 123 پست

خانوما خواهش میکنم کمکم کنید خیلی به راهنماییتون نیاز دارم

کسی مرکز ناباروری یزد ترجیحا صفاییه واسه میکرو یا آی وی اف رفته؟چندتا سوأل داشتم

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
درمان ناباروری .هنوز نه آی وی اف کردم نه میکرو..سوالت چیه عزیزم شاید بدونم

چجوری باید نوبت بگیریم؟

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔

شما خودتون یزدی هستید یا از شهرستان رفتید؟

آرل جون هستی؟؟

نوبت دهیش حضوریه.ما از شیراز رفتیم یروز قبلش رفتیم.ببین ۱۲شب به بعد کسایی که اومدن یه کاغذ میزارن و اسماشونو مینویسن رو به صبحم میزننش به دیوار برای نفرات بعدی...مسئول نوبت دهی که میاد برگه رو نیبره تو یه اتاقک تو حیاط یکی یکی نیخونه و فیش نوبت رو بهش میده

خدایاااااا .....من سکوتت را نمی بخشم...
نوبت دهیش حضوریه.ما از شیراز رفتیم یروز قبلش رفتیم.ببین ۱۲شب به بعد کسایی که اومدن یه کاغذ میزارن و ...

کدوم دکتر معاینتون کرد..روز اول که رفتی چیکار کردی؟بهتون چی گفتن؟

ببخشید شما اطلاعات دارین؟ در مورد ناباروری؟ 

من به سوال داشتم 

شما اطلاعات تون بیشتر ناباروری زنانه یا مردان.؟ 

اصلا و ابدا هم از قبل نوبت بگیری فایده نداره

حداکثر تا ساعت چند باید اونجا باشیم که واسه همون روز بهمون نوبت بدن؟

کدوم دکتر معاینتون کرد..روز اول که رفتی چیکار کردی؟بهتون چی گفتن؟

هودفعه که برین دکترا متفاوتن فک کنم...من روز اول ناشتا رفتم گفتن یوقت آزمایش میخوان  نشه برای روز بعد...سونو شدم .آزمایش برام نوشتن قند و چربی و تیرویید و ذخیره تخمک و هورمونیا..شوهرمم آز اسپرم داد.روز بعدش جواب آزمایشا رو گرفتیم و بردیم با پیش دکتر.دارو بهمون داد..من تیرویید داشتم گفتن باید درمان شی

خدایاااااا .....من سکوتت را نمی بخشم...
ببخشید شما اطلاعات دارین؟ در مورد ناباروری؟  من به سوال داشتم  شما اطلاعات تون بیشتر ناب ...

سوأل شما چیه عزیزم؟

2706