2733
2734

پسرمنوکه دیگه همتون میشناسین😁😁😁😁

رهام ۱۸ماهشه الانم گیرداده ب موبایل من همش دستشه یاداره بازی میکنه یا کلیپ نگاه میکنه نمیزاره بیام نی نی سایت😖😖😖😖😖😖😜

میترسم واس چشاش ضررداشته باشه نظر شما چیه؟

همسرم میگه براش تبلت بخریم تا سرگرم بشه؟بخرم؟

پسرم عشقم زندگیم نمیدونی چقد از بودنت درکنارم خوشحالم همیشه باش   تیکرتولد ۲سالگی پسرمه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیر یمدت رعایت کن جلوش گوشی نگیردستت کم کم ازسرش میفته

وای همش جیغ میزنه 

پسرم عشقم زندگیم نمیدونی چقد از بودنت درکنارم خوشحالم همیشه باش   تیکرتولد ۲سالگی پسرمه  
2731

نهه نخرید خیلی زوده براش 

از این موبایل های الکی که برای بجه هاست بخرید

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738
وای همش جیغ میزنه 

اشکال نداره؛الان عادت کرده؛بچه همون کاراییومیکنه که ازمامیبینه؛سعی کن باعروسک واین کتابای پارچه ای سرگرمش کنی ؛تبلت بگیری واسش روزبروزوابستگیش بیشترمیشه .خدایی نکرده ممکنه مشکلات عصبی وبینایی بگیره؛تحرکش کم میشه چاق میشه خواب وخوراکش بهم میریزه و....

گلم شاید سخت باشه برات....ولی وقتی میخواد گوشی دستش بگیره پاشو ببرش پارک باهم برید ار سوپر مارکت خوراکی بخرید....

بعد اومدنم هم گوشی رو اصلا بهش نشون ندین...

یه مدت اینجوری کن بعد یه مدت با اسباب بازی سر گرمش کن....بغلش کن باهم برقصید...

یعنی فقط یه حرکتُ تکرار نکن...اینجوری بچه شرطی میشه و وقتی مثلا نتونی ببریش پارک اذیتت میکنه...

نهه نخرید خیلی زوده براش  از این موبایل های الکی که برای بجه هاست بخرید

خریدیم پرتش کرد

گلم شاید سخت باشه برات....ولی وقتی میخواد گوشی دستش بگیره پاشو ببرش پارک باهم برید ار سوپر مارکت خور ...

هرروز عصر میبریمش بیرون 

2706