2726

کسی تا حالا کلش رو ریخته تو مخلوط کن ؟من همیشه باهاش سوپ درست میکردم ولی الان تو نت خوندم که همشو باید بریزیم تو میکسر میخوام بدونم که استخونها له له میشن ؟زیر دندون نمیان ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام. ما پاها راتوی قابلمه بزرگ میزاریم یه 5-6ساعتی بجوشه .بعد پاها روجدا .روغن وژلش استفاده میکنیم

پستت منو کشته انشات خیلی خوبه 

بعدازازدواج؛هیچ‌سرکشی‌عاقل‌نمیشه، هیچ‌معتادی‌ترک‌نمیکنه،هیچ‌افسرده‌ای به‌وجدنمیاد...لطفامردم‌رو‌اسیرمریضاتون نکنید.
2728
سلام. ما پاها راتوی قابلمه بزرگ میزاریم یه 5-6ساعتی بجوشه .بعد پاها روجدا .روغن وژلش استفاده میکنیم

منم همونجوری استفاده میکنم آخه تو نت نوشته با استخون بریزیم تو میکسر فکر کنم اونجوری بیشتر خاصیت داشته باشه ولی میترسم استخون ریزه پیدا کنیم

من همه. و‌ناخن مییرم توقابلمه با چند تاپیاز اونقد میزارم بپزه که حسابی از هم بپاشه نمک هم میزنم  بعد از سبد درست صاف میکنم بعد بسته بندی تو فریزر بعد میریزم داخل سوپ آش عدسی کله پاچه وغیره

روغنش برای چی خوبه

پای مرغ که سرشار از خاصیته من به دخترم از 8 ماهگی دادم الان که دو سال و 9 ماهشه قدش صد سانته و از خیلی همسن و سالاش بلندتره کلسیم فراوون داره

خیلیها هم هستند پای مرغ تو سوپ استفاده میکنند وهمینطوری میخورند.

آره من دخترم خیلییی دوست داره اون قسمت لزجش رو الان برای بچه جاریم میخواستم عصارش رو درست کنم چون لگنش شکسته و هیچی به جز پلو و آب مرغ نمیخوره میخوام یواشکی بریزیم تو آب مرغش

نه ولی استخوناش خییلی محکمن  مگه اون غصروف ریزاش و بشه میکس کنی اونم اکر ریر دندون نیاد وچندش ن ...

یه چندتاش رو امتحان میکنم منم اتفاقا پیش خودم گفتم اون تیکه استخون بزرگه رو بردارم بقیش رو میکس کنم 

2706