2737
2734
عنوان

تازه عروس های مشهدی یسوال

243 بازدید | 30 پست

بچه ها حدود قیمت آتلیه عروسی فقط عکس بدون کلیپ و فیلمبرداری در جریان هستید چقدر درمیاد و لباس عروس شیک از کجا می‌توانم کرایه کنم و هزینه کرایه چقدر میشه 

خدایامرسی بابت همه چیز😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حامله اید و عروسی نکردید

عزیزم من سوال پرسیدم میتونید جواب بدید در غیر این صورت نیازی نمیبینم تو مسایلی که از شما نظر خواهی نشده دخالت کنید شاید واس کسی سوال پرسیدم اصلا حامله ام عروسی نکردم ب شما مربوط میشه؟! از فضولی کردن تو زندگی دیگران متنفرم 

خدایامرسی بابت همه چیز😍
2728
عزیزم من سوال پرسیدم میتونید جواب بدید در غیر این صورت نیازی نمیبینم تو مسایلی که از شما نظر خواهی ن ...

چقدر عصبی هسی هوشه رم کردی چرا فقط سواله 

خدایا برام حفظ کن نی نی امو،خانوما در حق هم دعا کنیم
عزیزم من سوال پرسیدم میتونید جواب بدید در غیر این صورت نیازی نمیبینم تو مسایلی که از شما نظر خواهی ن ...

اولا مبارك باشه هر دوتا مورد

من مشهدي نيستم اما يزد لباس خوب دور بر ٤/٥تومنه

فيلمبرداريم باتوجه به كيفيت و مدل دوربين و جاهايي كه ميبرنتون متفاوته از ٢/٣ت شروع ميشه به بالا

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
هزینه فقط عکس فک کنم دو تومن لباس عروسم پاساژ خوشبختی یا طلاب من عروسیم شهریوره تو چی

ممنون عزیزم.. عروسی نمیگیرم عزیزم بخاطر شرایطم فقط عکس و لباس و شام خانوادگی

خدایامرسی بابت همه چیز😍
2738
ممنون عزیزم.. عروسی نمیگیرم عزیزم بخاطر شرایطم فقط عکس و لباس و شام خانوادگی

ولي كاش عروسيو بگيري دوست منم تو عقد باردار شد اما عروسيو گرفت خيليم خوب بود اما زياد بپر بپر نكرد

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
ولي كاش عروسيو بگيري دوست منم تو عقد باردار شد اما عروسيو گرفت خيليم خوب بود اما زياد بپر بپر نكرد

من خیلی حالت تهوع شدید دارم اصلا تحمل جو شلوغ ندارم ب کوچیک ترین بو حساسم و خونه  خریدیم نمیتونیم زیاد هزینه کنیم 

خدایامرسی بابت همه چیز😍
من خیلی حالت تهوع شدید دارم اصلا تحمل جو شلوغ ندارم ب کوچیک ترین بو حساسم و خونه  خریدیم نمیتون ...

اهان اون اصلا ويار نداشت 

خب اينجوري سخته بنظرم

اتلیه بستگی داره چه پکیجی بخوای شاسی چه اندازه ای و کلیپ و البوم و غیره  لباسم خسروی و طلاب لب ...

من فقط عکس میخام فیلم و کلیپ نمیخام ی آلبوم و شاسی بزرگ و چنتا شاسی کوچیک

خدایامرسی بابت همه چیز😍
2706