2733
2734
عنوان

ميشه رو يك خط موبايل دوتا ت ل گ ر ام نصب باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 75 پست
يعني ميگيد دو تا خط داره ؟ نه يك خط داره  اون نوشته تل گرام x و سياهه صفحش

خب میتونه مخفی کنه سیمشو براش د ک پیامک شه بعدش میتونه سیمو دیگه دربیاره از گوشی

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
آخه وقتي حرف فيلتر شدن بود خيليا اونم نصب كردن

اره خیلیا الان اونو نصب میکنن ولی به قول خانوما قفل گذاشتنش بیخود چون اونیکی هم پیامارو نشون میده شایدم بی دلیل رمز گذاشته

خدایاشکرت تنهام نذار.
از كجا بفهمم رو اون كه رمز داره هم ميره؟

اره عزیزم حتما میره نمیخوام‌تو دلت خالی کنم ولی معمولا مردها اینکارو میکنن با دوتا خط تل نصب میکنن خط دومی ناشناس باشه 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

من یه دوست داشتم دوست پسر داشت اینکارو کرده بود رمز هم بهش داده بود تازه تو قسمت زاپیا مخفی کرده بود تل گ ر ام دوم را و با دوست پسرش چت میکرد که کسی اگر پرینت خط اصلیشوگرفت متوجه نشه ...😏

گاهی زنهااینجا میگن ما شوهرامون هک کردیم خندم میگرفت میگم یعنی نمیدونن مردی که بخواد کاری بکنه با شماره ناشناس چت میکنه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
اره عزیزم حتما میره نمیخوام‌تو دلت خالی کنم ولی معمولا مردها اینکارو میکنن با دوتا خط تل نصب میکنن خ ...

بچه ها فرستادم

واسه اون كه رمز نداشت رفت

ولي اون كه رمز داشت هيج پيامي نداد

زندگي درك همين اكنون است
2706