2737
2734

اوکی ننوشته عزیزم . یه داخکار بهت میگم انجام بده تا متوجه بشی

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

.چون مواد معدنی برا محافظت مو داره

حتما بعدحمومه

در دنیا هیچ چیز پایدار نیست واگر انسان توقع بقای چیزی را داشته باشد احمق است.اما اگر از آنچه که برای مدت کوتاهی دارد لذت نبرد از آن هم احمق تر است.
2728

یا برو در مغازه مستقیم از فروشنده بپرس اگر از جای معتبر و خوب خریدی 

اگرم نه تو حمام بعد یه شامپو ملایمی ک زدی اینو بزن و ماساژ بده اگر شبیه شامپو کف کرد سرت بدون ماسک مخصوص آبکشی هست اگر نکرد نیست

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
2738
ممنون 😃

فدات 😊😚

منم الن دیدم تونت.نوشته بشورین

در دنیا هیچ چیز پایدار نیست واگر انسان توقع بقای چیزی را داشته باشد احمق است.اما اگر از آنچه که برای مدت کوتاهی دارد لذت نبرد از آن هم احمق تر است.
من یه ماسک مو دارم باید ابکشی،شه ولی روی،سرکف نمیکنه

اکثرا ک من دیدم مو ک کامل تمیز باشه خوب ماسک بزنی و ماشاژ بدی قشنگ کف میکنه

2706