2733
2739
عنوان

هک کردن یا نکردن مسئله این است😐

302 بازدید | 29 پست

دوستان الان ۱۸ تا پیامک از ایرانسل برام اومده که رمز ورود به نرم افزار "ایرانسل من" فلانه. در صورتی که من اصلا نرم افزارشو ندارم😐یعنی کسی داره از شمارم استفاده میکنه؟🤔

تازه چند وقتی هم هست که به شماره همراه اولمم افراد عجیب غریب زنگ میزنن. یه سری یه دختره گیر داده بود که امیر تویی؟😨😨گفتم جانمممم؟ دختره گفت تو دیگه کی هستی شماره امیر دست تو چیکار میکنه😨😨گفتم امیر کیه خانم جان نصفه شبی. باز دختره گفت خودت به من شماره دادی فلان جا😨😨خلاصه هر چیگفتم به پیر و پیغمبر من امیر نمیشناسم دست بردار نبود اخرشم بلاکش کردم😐😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاره امیره!!!!!😓

ممد خیلی قشنگه...ممد مست و ملنگه...ممد بچه مازرون....ممد خیلی مهربوون....ممد شلوارپلنگی...ممد خیلی رو نروی.....ممد هیکل دومتری...ممد بنزتو عشقه...ننه ی کچلتو عشقه...فقط خودمونو عشقه  
2731

خط ایرانسلت رو نمیدونم ولی همـراه اول رو شاید یکی یه شماره اشتباه داده یا شماره ای که داری قبلا برای یکی دیگه بود و چون استفاده نشده همـراه  اول به شما واگذار کرده

2738

[QUOTE=57903713]مگه دستم به این امیر نرسه😐اون روز یکی بهم پیام داداش نمیای مغازه دست تنهام بی تو صفایی ن اینج

وااااااااااای😂😂😂😂😂❤❤❤

ممد خیلی قشنگه...ممد مست و ملنگه...ممد بچه مازرون....ممد خیلی مهربوون....ممد شلوارپلنگی...ممد خیلی رو نروی.....ممد هیکل دومتری...ممد بنزتو عشقه...ننه ی کچلتو عشقه...فقط خودمونو عشقه  
خط ایرانسلت رو نمیدونم ولی همـراه اول رو شاید یکی یه شماره اشتباه داده یا شماره ای که داری قبلا برای ...

دقیقا مشکلی که الان یقه ی منوگرفته. مرتب برام پیامک قسط بانک میاد و حسابی ادلیست تلگرامم شلوغ شده. همه سبیل کلف

رئیس افسانه ای مک دونالد: شانس با تلاش ارتباط مستقیم دارد.هر چه قدر بیشتر تلاش کنید،خوش شانس تر خواهید بود.
خط ایرانسلت رو نمیدونم ولی همـراه اول رو شاید یکی یه شماره اشتباه داده یا شماره ای که داری قبلا برای ...

نه خودم اصلا رفتم شمارمو سفارشی دادم زدن. ولی شاید کسی اشتباه داده اون به چندین نفر

2706